Logitech G PRO Superlight sararıyor

shixu

Centipat
Daha fazla  
Ürünüm 2 ay önce garantiden değişim olarak geldi. Dün fark ettiğim üzere sol tarafında ve Click tuşunda sararma mevcut. Islak mendil ile biraz silsem de geçmedi bunu nasıl geçirebilirim veya garantiye göndersem tekrar değişim yapılır mı?

Ürünüm 2 ay önce garantiden değişim olarak geldi. Dün fark ettiğim üzere sol tarafında ve Click tuşunda sararma mevcut. Islak mendil ile biraz silsem de geçmedi bunu nasıl geçirebilirim veya garantiye göndersem tekrar değişim yapılır mı?

Garanti bu durumda değişim sağlıyor diye biliyorum bazılarında oluyor kronik sıkıntı.

İçine sinmiyorsa servise gönder. Kimyasal temizlik ürünleri kullandığında fiziksel hasar verebilirsin. Bu kadar çabuk nasıl sararıyor? Evde sigara kullanılıyor mu?

Yok hocam sigara kullanılmıyor bende anlamadım.

Garanti bu durumda değişim sağlıyor diye biliyorum bazılarında oluyor kronik sıkıntı.

Ürünüm daha önce değişti acaba değişirler mi tekrar yoksa kullanıcı hatası diye üzerime mi yıkarlar boşuna 1 hafta beklemeyelim.

Son düzenleme:
Yok hocam sigara kullanılmıyor bende anlamadım.

Ürünüm daha önce değişti acaba değişirler mi tekrar yoksa kullanıcı hatası diye üzerime mi yıkarlar boşuna 1 hafta beklemeyelim.

Hocam ben nereden bilebilirim, garanti miyim? Tekrar konuşun yollayın, penta teknoloji zaten sanırım garantiniz ben bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Çıkarsa Logitech sitesinden desteğe geçin, yine mouse bilgilerini fiş garanti belgesi istiyorlar. Penta ilgilenmezse Logitech'le konuşun, onlar ilgilenmelerini sağlar ya da özel ilgilenirler Logitech müşteri memnuniyeti konusunda 1 numara.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı