Çözüm Logitech G PRO X boğuk ses sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Pro X'de DTS ücretsiz olarak lisanslı geliyor bir süre kullandım çok işe yaramaz, onun yerine Dolby Atmos satın alın ve farkı görün. İlk aldığım hafta fırlatıp atacağım kulaklık idi, Dolby Access aldıktan sonra şuan ki durumu zaten resimde mevcuttur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    477,8 KB · Görüntüleme: 77
Pro X'de DTS ücretsiz olarak lisanslı geliyor bir süre kullandım çok işe yaramaz, onun yerine Dolby Atmos satın alın ve farkı görün. İlk aldığım hafta fırlatıp atacağım kulaklık idi, Dolby Access aldıktan sonra şu anki durumu zaten resimde mevcuttur.

Yok Dolby yok DTS yahu bunları bırakın bunlae kulaklığın içine eden şeyler kulaklığın kendi orijinal sesi bambaşka yazılım kullanmayın ses kasacağınız zaman.

Orijinal Surround yazılımı ile ses kasma şansın yok ne nerede belli değil. Stereo gibi çalışıyor kulaklık.

Zaten stereo olacak Surround yazılımıda olmaz 7.1 ses boğuyor. Onların hiçbiri kulaklığın orijinal sesi değil. Kendi sesini kullanmak istiyorsan Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerine gel orada kulaklık ya da headphones yazar onu seçmen lazım bunlar dışında hiçbiri olmaz.

Zaten stereo olacak Surround yazılımıda olmaz 7.1 ses boğuyor. Onların hiçbiri kulaklığın orijinal sesi değil. Kendi sesini kullanmak istiyorsan Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerine gel orada kulaklık ya da headphones yazar onu seçmen lazım bunlar dışında hiçbiri olmaz.
Tercih meselesi. 7.1 için ses kartlı bir kulaklık satın alıyorsam neden yazılım desteğini aktif etmeyeyimki? Yazılım olmadan eski G430 - G230 gibi oluyorlar. Senin dediğine göre 430 almaya gerek yok. Sonuçta mekanik olarak aynılar.

Tercih meselesi. 7.1 için ses kartlı bir kulaklık satın alıyorsam neden yazılım desteğini aktif etmeyeyimki? Yazılım olmadan eski G430 - G230 gibi oluyorlar. Senin dediğine göre 430 almaya gerek yok. Sonuçta mekanik olarak aynılar.

7.1 kullanma amacınız varsa filmde iyi oluyor o ama oyun için aynı şeyi vermiyor ne yazık ki eğer amacınız net berrak kaliteli bir ses ise kulaklığı seçmeniz lazım başka türlü istediğin kadar yazılım aç o ses çöp olur.

Yok Dolby yok DTS yahu bunları bırakın bunlae kulaklığın içine eden şeyler kulaklığın kendi orijinal sesi bambaşka yazılım kullanmayın ses kasacağınız zaman.

Ne boş yorumlar bunlar böyle? Kullanmadığın bilmediğin uygulumalar için, hatta elinde olmayan kulaklıktan gelen sesler hakkında ne de güzel sallıyorsun. Adamlar milyon dolar harcayıp Dolby Atmos gibi bir sistem geliştirsin ve bunu bizlere sunsunlar sen kalkıp 'bunlar kulaklığın içine ediyor, kullanmayın' diye bize posta koy :)

BİM'den A101'den 100 liraya kulaklık alıp kullanan birinin laflarından başka bir şey değil gibi.

Ne boş yorumlar bunlar böyle? Kullanmadığın bilmediğin uygulumalar için, hatta elinde olmayan kulaklıktan gelen sesler hakkında ne de güzel sallıyorsun. Adamlar milyon dolar harcayıp Dolby Atmos gibi bir sistem geliştirsin ve bunu bizlere sunsunlar sen kalkıp 'bunlar kulaklığın içine ediyor, kullanmayın' diye bize posta koy :)

BİM'den A101'den 100 liraya kulaklık alıp kullanan birinin laflarından başka bir şey değil gibi.

Çok yanlış anlamışsınız DTS içinde aynı şeyi demişlerdi herkes bir şey diyor ben kendim tecrübe edindiğim şeyi konuşuyorum burada kulaklığın kendine ait sesi var ama uygulayıp uygulamamak sana kalmış ben kimseyi zorlamıyorum ama herkesin bu saçma kötü seslere katlanmasını istemedim. İyiliğimin dokunduğu insanlar var gayet de olumlu yorumlar aldım ve ayrıca o son lafın elimde doğru 85 liralık kulak içi kulaklık var ama aynı zamanda 2bin liralık kulak içi ve 4800 liraya aldığım Logitech Pro X var G6 ses kartıda mevcut ben neden verim alacağımı iyi bilirim :)

Geri
Yukarı