Logitech g Pro X mikrofon ve ses sorunu

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 103
  • Görüntüleme 22B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim, tam anlaşılmıyor ama benimkinden yüksek gibi bunun sesi. G Hub yazılımı kurulumu sende. Aslında ses kalitesi bayağı hoşuma gitti ama ses şiddeti çok azdı bana göre. Dediğim gibi belki de benimkinde sorun vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim, tam anlaşılmıyor ama benimkinden yüksek gibi bunun sesi. G Hub yazılımı kurulumu sende. Aslında ses kalitesi bayağı hoşuma gitti ama ses şiddeti çok azdı bana göre. Dediğim gibi belki de benimkinde sorun vardı.

Rica ederim. G Hub yüklü ve 7.1 Surround açık bir şekilde kullanmaktayım. Dediğim gibi Support'a bir yazın derim, ama iade etmişsiniz sanırım.

Rica ederim. G Hub yüklü ve 7.1 Surround açık bir şekilde kullanmaktayım. Dediğim gibi Support'a bir yazın derim, ama iade etmişsiniz sanırım.

Surround açtığımda gereksiz bir bass fazlalığı vardı bende tizler bozuluyordu, CS:GO'da USP ile sıkıyorum bir bass vuruyor aman yarabbi. Ayak seslerini duyman mümkün olmuyordu Surround ile.

Tabii ki de o yuzden düşük ses alıyorsunuz. Ses kartını takmanız gerekiyor yükses ses alabilmek için.

USB zımbırtısı var bir tane(bir ucuna kulaklıkdan gelen jack diye tabir edilen şeyi taktım ve USB'den bilgisayara taktım). Eğer ses kartı dediğiniz buysa evet onla birlikte kullanıyorum. Benim anladığım bu kulaklıkda bayağı hatalı üretim var. Çünkü yabancı forumlara da baktım aynı sorunu orada diyenlerde var. Garip bir şey gerçekten.

Bu gidişle Fury X alacağım hacı. Rampage 100 kişiden 100'ü memnun neredeyse :D.

HyperX Cloud Alpha s aldım 900 TL'ye sıfır. Üzmez diye düşünüyorum.

Öncelikle merhaba, ben bu kulaklığı dün aldım fakat ürünün 7.1 Surround özelliğini devreye sokunca ses aşırı bir bozuluyor. Çok iğrenç bir ses ortaya çıkıyor, aşırı basslı bir ses ortaya çıkıyor ve o halde adamın nereden geldiğini anlamak mümkün değil. Bu sorunu yaşan varsa veya yaşayıp çözen olursa çok sevinirim, durumum çok kötü şu an.

Surround açtığımda gereksiz bir bass fazlalığı vardı bende tizler bozuluyordu, CS:GO'da USP ile sıkıyorum bir bass vuruyor aman yarabbi. Ayak seslerini duyman mümkün olmuyordu Surround ile.

Aynı problem bende de var, çözebildin mi bu proble mi? Yani çok özenerek adlım bu kulaklığı, böyle bir sorun olması bu fiyattaki bir kulaklıkta çok garip.
Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Öncelikle merhaba, ben bu kulaklığı dün aldım fakat ürünün 7.1 Surround özelliğini devreye sokunca ses aşırı bir bozuluyor. Çok iğrenç bir ses ortaya çıkıyor, aşırı basslı bir ses ortaya çıkıyor ve o halde adamın nereden geldiğini anlamak mümkün değil. Bu sorunu yaşan varsa veya yaşayıp çözen olursa çok sevinirim, durumum çok kötü şu an.

Aynı problem bende de var, çözebildin mi bu proble mi? Yani çok özenerek adlım bu kulaklığı, böyle bir sorun olması bu fiyattaki bir kulaklıkta çok garip.
Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

İade ettim sesi az geldiği için.

Bu gidişle Fury X alacağım hacı Rampage 100 kişiden 100'ü memnun neredeyse :D.

HyperX Cloud Alpha s aldım 900 TL'ye sıfır. Üzmez diye düşünüyorum.

Alpha S üzdü beni, G Pro X bile daha iyiydi bundan.

USB zımbırtısı var bir tane(bir ucuna kulaklıkdan gelen jack diye tabir edilen şeyi taktım ve USB'den bilgisayara taktım). Eğer ses kartı dediğiniz buysa evet onla birlikte kullanıyorum. Benim anladığım bu kulaklıkda bayağı hatalı üretim var. Çünkü yabancı forumlara da baktım aynı sorunu orada diyenlerde var. Garip bir şey gerçekten.

Sizin problem cozuldu mu, ne yaptınız siz? Aynı olay bende de var cunku.

Sizin problem cozuldu mu, ne yaptınız siz? Aynı olay bende de var cunku.

Dediğim gibi kullanırken jack + USB ile kullanıyorum. Diğer kablolar bende çalışmadı. Ses konusunda da şu an sıkıntı yaşamıyorum. Yazılım ile düzeldi (ilk başta olmamıştı ama sonradan düzeltti sesi). Eğer sizde telefon kablosuda çalışmıyorsa geri verebilirsiniz. Bende o çalıştığı için vermeye üşendim kullanıyorum öyle :D.

Ben mikrofonu calistiramadım, iade etmek falan da istemiyorum. Sesini cok begendim mikrofon için yarın MediaMarkt'a bırakacağım servis için.

Geri
Yukarı