Logitech G213 kesinlikle tavsiye etmiyorum almayın!

G710 harici katılıyorum ama G710 dediğin gibi çok sağlam tank gibi klavye Romer G başlı başına bir faciaydı zaten.

Logitech G213 kullanıyordum geçen haftaya kadar. Benim klavye de en ufak problem yoktu fakat 2 yıllık olmasına rağmen üzerinde ki rakamlar soyulmaya başladı. onun yerine Corsair K55 PRO XT aldım geçen ay 4 gün önce çay döküldü üzerine anında bozuldu yeni klavyem

G213 Prodigy kronik sorunu olan bir cihaz X bir firmadan 2 kez aldım iki kere aynı sorunları yaşadım tuş basmama gibi forumda yeni klavye arayışı konusunu açtığımda yazmıştım en sonunda para iadesi aldım sonrasında XPG Summoner Blue aldım çok memnunum. Ancak bir cihaz yüzünden " bundan sonra Logitech marka ürün almam " demenizi yanlış buldum G213 kronik olan bir cihaz ancak Logitech kaliteli bir firma. Şu an evde 2 tane Logitech G300s mouse var kardeşimde ve bende neredeyse 5-6 yıldır kullanmaktayız ve çok memnunuz, oysaki G300s fareye de kötü diyen çok

Logitech serisinin en az 7 üst seviye mouseyi kullandım. Zinhar çöp hepsi.

Almam nedeni bu kadar zaman kronik sorunu belli olan bir ürünü bu firma hala neden satışa koyar? Teknosa da dev gibi stand var 2 klavye G213 ve G503 biri 749 biri 1699 TL arada bir model de yok. MediaMarkt'da dev gibi stand yine aynı 2 ürün. E kardeşim bu kronik sorunlu ürünü göstere göstere satıyor adam? Bak kaç tane kişi aynı sorundan muzdarip. Yüzlerce konu var. İyi ki bir kez ürün araştırmadım onda da markaya güvendim... Ayrıca bu kadar kişi herkes mi sıvı teması yapmış? Garantiye bakan penta da iş yok. Demek ki böyle başlarından atıyorlar uğraşırsan uğraş hesabı. Üstte yazdım başka bir arkadaşa başka ürünlerde kullanıyorum memnun olduklarım da var. Ama artık güvenim kalmadı. Gidip hakem heyetlerine koşturmak aylarca sonuç beklemektense başka bir firmaya para kazandırmak bana daha iyi bir cevap olarak geldi.

Logitech serisinin en az 7 üst seviye fareyi kullandım. Zinhar çöp hepsi.

Gerçekten mi ya üzücü ne yalan söyleyeyim. Biraz da elektronik ürünlerde şans gerekiyor sanırım.

Satış konusunda size kesinlikle katılıyorum. Bu kadar fazla şikayet edilen bir cihaz neden halen üretimde ve satışı yapılıyor anlamış değilim sen koskoca Logitech sin bu kadar şikayeti olan bir cihazı halen üretimde tutmak onu da geçtim diğer X firmanın satmış olduğu kaliteli klavyeler ile aynı paralarda yazık doğrusu. Sıvı teması konusu kesinlikle yalan insanlardan nasıl para koparırım adına çıkartılmış bir şey. Ben Teknosa, MediaMarkt veya Vatan yada her hangi bir yerden bir ürün aldığım zaman ürün garantiye verilecekse ilk önce aldığım markanın garantisi ile iletişime geçerim. Direk elden garantisine faturaları ile birlikte kendim götürüyorum çünkü aldığım yere götürsem onlar garantiye falan zaman uzuyor hiç hoşlanmadığım şeyler. Prodigy konusunda da sıkıntı yaşamamak adına ilk Logitech'e ticket attım bir form gönderdiler form da aldığım yerin bilgileri şikayetlerim vs. bana gönderdikleri formun altında yenisi veya değişim talebi beklenmektedir gibi bir ibare vardı o formla birlikte verdim 1 kere değişim 2.ci ürüne para iadesi aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…