Logitech G230 incelemesi

Sağol. Ürünün fotoğraflarını yarın yeniliycem. Yarın bakın.

Fotoğraflar güncellendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soru saçma olacak ama kusura bakmayın. Acaba kulaklık saçları bozuyor mu? Kullandığım H150'nin kafa bandı geniş olmadığından saçımı bozduğu için ve benim saçımda çabuk bozulan zor toplanan saç olduğundan headset kulaklıklara nefret edercesine bakıyorum.

Son düzenleme:
Peki rahatsız edici derecede terleme yapıyor mu? (10 dakikada saunaya çeviren kulaklığım var)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır .

Peki rahatsız edici derecede terleme yapıyor mu? (10 dakikada saunaya çeviren kulaklığım var)
Hayır. Sadece kafanıza gelen üst kısım ağrı yapabiliyor.

Ben de kulalnıyorum. Memnunum. Bu kulaklığın ses kalitesi harika ötesi denemez ama tatmin edici. Kulaklığı alıcaksanız rahat etmek için alın çünkü 5-6 saat takıyorum gözlük kullanmama rağmen hiç rahatsızlık vermiyor.

Kesinlikle yapmıyor. Deri değil çünkü sporcu eşyalarında kullanılan kumaştan kullanmışlar.

Terleme sorunu yok fakat ses o kadarda tatmin edici değil ( daha önce beats kullanmıştım) . Mikrofon orta sınıf. Bunu alana kadar gidip RAZER Kraken alabilirsiniz ama biraz tuzlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…