Logitech G230 incelemesi

Arkadaşlar çok kısa bir inceleme olucaktır. Maksatım hem aldığımı sizinle paylaşmak ve birazda inceleme yapmaktır.

Önce kulaklık girişleriyle başlıyalım. Kulaklık çoğu kulaklık gibi sıradan mikrofon ve kulaklık girişine sahip. Kulaklığın kafa yerine gelen kısımıda rahat. Kulaklığın süngerleri çıkartılıp yıkanabiliniyor. Mikrofonuda kullanmadığınız zaman katlayıp devreden çıkartıyorsunuz. En beğendim özelliğide ses yükseltip azaltma yerinin G harfinin hemen altında olan yer. Ordan düğmeyi yukarı kaldırınca ses geliyor. Aşağı kaydırınca ses gelmiyor.

0x8hlxa.jpg

FCPb6rC.jpg

PDOApUz.jpg

cUYliC1.jpg

Gq3yXb2.jpg

oI0QpOr.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol. Ürünün fotoğraflarını yarın yeniliycem. Yarın bakın.

Fotoğraflar güncellendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soru saçma olacak ama kusura bakmayın. :D Acaba kulaklık saçları bozuyor mu? :D Kullandığım H150'nin kafa bandı geniş olmadığından saçımı bozduğu için ve benim saçımda çabuk bozulan zor toplanan saç olduğundan headset kulaklıklara nefret edercesine bakıyorum. :D

Son düzenleme:
Bu soru saçma olacak ama kusura bakmayın. :D Acaba kulaklık saçları bozuyor mu? :D Kullandığım H150'nin kafa bandı geniş olmadığından saçımı bozduğu için ve benim saçımda çabuk bozulan zor toplanan saç olduğundan headset kulaklıklara nefret edercesine bakıyorum. :D
Hayır :D.

Peki rahatsız edici derecede terleme yapıyor mu? (10 dakikada saunaya çeviren kulaklığım var)
Hayır. Sadece kafanıza gelen üst kısım ağrı yapabiliyor.

Ben de kulalnıyorum. Memnunum. Bu kulaklığın ses kalitesi harika ötesi denemez ama tatmin edici. Kulaklığı alıcaksanız rahat etmek için alın çünkü 5-6 saat takıyorum gözlük kullanmama rağmen hiç rahatsızlık vermiyor.

Peki rahatsız edici derecede terleme yapıyor mu? (10 dakikada saunaya çeviren kulaklığım var)

Kesinlikle yapmıyor. Deri değil çünkü sporcu eşyalarında kullanılan kumaştan kullanmışlar.

Terleme sorunu yok fakat ses o kadarda tatmin edici değil ( daha önce beats kullanmıştım) . Mikrofon orta sınıf. Bunu alana kadar gidip RAZER Kraken alabilirsiniz ama biraz tuzlu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı