Logitech G300s Aslında G300'ün Makyajlanmış Sürümü!

Geçen Vatan'ın siteye girince fark ettim. G300s adlı fareyi satıyorlardı. Daha sonra internette yaptığım ufak bir araştırma ile bu G300s'in normal G300'den tek farkının kasa rengi ve üstündeki baskıdan ibaret olduğunu fark ettim.

G300'ün görselleri

g300.png
g300_2.png

G300S'in görselleri

g300s.png

g300s_2.png

Sonuç olarak: Boşu boşuna yaklaşık 20TL daha fazla vermeyin. G300s'in normal G300'den farkı yok. Hatta garanti süresi 1 yıl daha kısa. G300'ün 3 yıllık donanım garantisi varken G300S'in 2 yıllık donanım garantisi var.

Detaylı bilgi:

Aslında aynı fiyat olarak duruyor yerine göre 80, 84, 103 değişiyor. Bulabilirsiniz aynı fiyata bunu sadece rengi değişik ve belki sadece renge ve logoya 3 - 4 TL fazla koymuşlardır. Ben mesela geçen sene G300'ü Teknosa dan 79,90 TL ye aldım. Aynı fiyat civarında 80 ile 105 TL arası satılıyor. Belki yeni ürün diye belki kurnazlık yapanlar olur ki olmuş belli ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
e-Reyon'da 80TL, sonraki en ucuz ürün 90TL ile Exa'da. Yani sadece logo ve renk farkı için bu kadar fiyat farkı gereksiz. G300'ün satışını durdur, G300s olarak revize et yolla neyse de aynı malı 2 farklı isim altından birini kazıklayarak satmak mantık dışı.

Keşke bunu alsaydım... G300 alarak resmen kazık yemişim. Çünkü G300'ü 85-90 TL'ye Vatan'dan almıştım. Ama aynı farenin bir üst modeli aynı fiyata satılıyor. Pişmanım diyebilirim.

Keşke bunu alsaydım... G300 alarak resmen kazık yemişim. Çünkü G300'ü 85-90 TL'ye Vatan'dan almıştım. Ama aynı farenin bir üst modeli aynı fiyata satılıyor. Pişmanım diyebilirim.
Üst model değil, makyajlanmış hali sadece. İç donanım tamamen aynı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı