Logitech G305 alınır mı?

Bütçe
1000

nounmation

Centipat
Daha fazla  
Logitech G305-304 almayi düşünüyorum. Eksi veya artı yerlerini soyler misiniz? Bir de mouse önerebilir misiniz 1000₺ bütçem var.

Logitech G305-304 almayi düşünüyorum. Eksi veya artı yerlerini soyler misiniz? Bir de mouse önerebilir misiniz 1000₺ bütçem var.
Ben kullanıyorum. Artı tarafları. 3 ayrı hıza alabiliyorsunuz üstteki tuşla. Hertürlü yüzeyde kullanılabiliyor. Kablolu aparatını monitörün önüne koyunca hiçbir kopma olmuyor. Kablolu farelerden daha hızlı neredeyse.
Eksi tarafları. Tuşları sesli. Ergonomik yapısı normal fare şeklinde. İnsan bu parayı verince biraz futuristik dizayn bekliyor.
Genel olarak yorumlarsam şuana kadar kullandığım en hızlı ve en kaliteli fare. Pubg steam oynuyorum. Fare kalitesini konuşturuyor.
Dizayn ve tuşlarının sesli oluşuna takmazsanız alınabilir. Sizi hiçbir oyunda yarıyolda bırakmaz.

Oyun oynuyorsanız kablosuz fare öneririm. Linkini attığınız fare kablosuz olarak gerçekten iyi.

Arkadaşın önerdiği farede güzel, özellikleri onerdigim cihazla hemen hemen aynı yarı fiyatina daha mantıklı.

Kablolu istemiyorum.

Ben kullanıyorum. Artı tarafları. 3 ayrı hıza alabiliyorsunuz üstteki tuşla. Her türlü yüzeyde kullanılabiliyor. Kablolu aparatını monitörün önüne koyunca hiçbir kopma olmuyor. Kablolu farelerden daha hızlı neredeyse.
Eksi tarafları. Tuşları sesli. Ergonomik yapısı normal fare şeklinde. İnsan bu parayı verince biraz futuristik dizayn bekliyor.
Genel olarak yorumlarsam şu ana kadar kullandığım en hızlı ve en kaliteli fare. PUBG Steam oynuyorum. Fare kalitesini konuşturuyor.
Dizayn ve tuşlarının sesli oluşuna takmazsanız alınabilir. Sizi hiçbir oyunda yarıyolda bırakmaz.

Oyun oynuyorsanız kablosuz fare öneririm. Linkini attığınız fare kablosuz olarak gerçekten iyi.

Hız dediğiniz DPI mi? Hiç kablosuz kullanmadım.

Geri
Yukarı