Logitech G502 incelemesi

Herkese merhabalar. Uzun bir araştırma sonucu Vatan Bilgisayar'dan Logitech G502 mouse satın aldım. Aslında ürünü Perşembe günü almaya gitmiştim fakat stoklarda kalmamıştı, ben de sıfır bir tane getirttirdim. Cumartesi günü gelir dediler, bu sefer de kargoda sıkıntı çıkmış, bugün (Pazartesi) getirdiler. Umarım bir daha işleri bu kadar fiyasko çıkmaz. İlk başta kullandığım Logitech M215 mouse'dan sonra böyle bir mouse'a geçmek açıkçası çok kolay olmayacak gibi gözüküyor. Elim çabuk alışacakmış gibi durmuyor.
Fotoğraflar biraz kalitesiz çıkmış olabilir kusura bakmayın.

Eski kullandığım emektar M215 :(

Picture 8.jpg

Logitech G502
Picture 2.jpg

Picture 3.jpg

Picture 4.jpg

Picture 5.jpg

Picture 6.jpg

Kutu
Çok heyecanlı olduğumdan kutuyu hemen açıverdim. Kutu bu halde geliyor. İçinden de 3 kağıt çıkıyor. Birisi kurulum kılavuzu, birisi de katlı halde bulunan, ne anlattığını bilmediğim uzun bir kağıt.​

Picture 7.jpg

Mouse'u şahsen çok beğendim, biraz oyunlara girip test edeyim, birkaç gün sonra deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım konuyu düzenleyerek :) Herhangi sormak istediğiniz bir şey olursa konu altına mesaj olarak yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries QCK Heat Orange kullanıyorum. G240 ile kıyaslama yaptığımda daha iyi olduğunu söyleyebilirim. En kısa sürede bir mousepd alıp mousenin tadını çıkarmaya başla. (y)

Ben bu fareyi kullanıyorum çok menmunum... Pad olarak Logitech G240 tavsiye ederim, yağ gibi kayıyor mübarek...

Eki Görüntüle 134840
SteelSeries QCK Heat Orange kullanıyorum. G240 ile kıyaslama yaptığımda daha iyi olduğunu söyleyebilirim. En kısa sürede bir mousepd alıp mousenin tadını çıkarmaya başla. (y)
Teşekkür ederim arkadaşlar. En yakın zamanda önerilerinize bakacağım. Babam garantisine, kargosuna vb. Çok güvenemediği için internetten alışveriş yapmak istemiyor. Bana göre haklı da :) O zaman maalesef yine Vatan veya Teknosa'dan almam gerekecek...

@Neşeli Enginar hocam farelerimiz aynı :)

Teşekkür ederim arkadaşlar. En yakın zamanda önerilerinize bakacağım. Babam garantisine, kargosuna vb. Çok güvenemediği için internetten alışveriş yapmak istemiyor. Bana göre haklı da :) O zaman maalesef yine Vatan veya Teknosa'dan almam gerekecek...

@Neşeli Enginar hocam farelerimiz aynı :)
İstanbuldaysanız Mystic Bilgisayarda aklınıza gelen tüm ekipmanlar var. İstanbul'da değilseniz de Teknosa'da G240 var.

Arkadaşlar merhaba. Kulaklık görmüşken hemen sorayım, Logitech G230 almak istiyorum sizce almalı mıyım? MacBook Pro kullanıyorum ve G230 uyumlu mudur? Teşekkürler.

İstanbuldaysanız Mystic Bilgisayarda aklınıza gelen tüm ekipmanlar var. İstanbul'da değilseniz de Teknosa'da G240 var.
Edirne Merkez'de oturuyorum :) Bakalım Teknosa'da G240 bulabilecek miyim. Deneme şansım olursa denerim.
Arkadaşlar merhaba. Kulaklık görmüşken hemen sorayım, Logitech G230 almak istiyorum sizce almalı mıyım? MacBook Pro kullanıyorum ve G230 uyumlu mudur? Teşekkürler.
Yeni konu açınız veya açık olan konulara bakınız :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı