Logitech K835 Mekanik Klavye 509 TL!

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 120
  • Görüntüleme 16B
Hocam bu fiyata kaliteli bulmak zor. Eğer ki paranız ve ihtiyacınız varsa düşünün bence. Düzgün incelemesini atayım size. Kendim de aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Blue mu aldiniz hocam red mi ?

PTT ile geliyor. Çinden 6 günde Türkiyeye geldi, 3 gündür PTT Avrupa Yakasından Anadolu Yyakasına getiremiyor. Aras kargoyla geliyordu normalde vergisi ödenmiş olan kargolar niye PTT'ye verdiler tekrar anlamadım.

Son düzenleme:
Razer Cynosa V2`ye 500 TL vermek mi mantıklı buna mı? Hangisi daha uzun ömürlü ve sessiz?

Devam ediyor mu kampanya ?
Evet ediyor.
Razer Cynosa V2`ye 500 TL vermek mi mantıklı buna mı? Hangisi daha uzun ömürlü ve sessiz?
K835 varken verilmez. Meembran tabii ki daha sessizdir ama BENCE K835 daha uzun ömürlü olur. Aslında bakınca ikisi de iyi bakılırsa uzun ömürlü olur ama K835 mekanik ve kaliteli bir klavye.

Evet ediyor.

K835 varken verilmez. Meembran tabii ki daha sessizdir ama BENCE K835 daha uzun ömürlü olur. Aslında bakınca ikisi de iyi bakılırsa uzun ömürlü olur ama K835 mekanik ve kaliteli bir klavye.
Hocam peki bu üründe RGB var mı? İnceleme videosu var mı güzel bir kanalın? Ve ben tıkladığımda TRY 480 diyor. Bunun vergisi falan yok demi? Kargo eve geldiğinde kargo ücreti 200-300 tl derler mi? Yada TRY Tl mi?
Bir de bunda numpad yok. Alışması zor olmaz mı? Baya farklı klavyeymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı