LoL başlangıç tavsiyeleri

Merhabalar. LoL'e başlayacağım da, sizce nasıl başlamalıyım?

Bol bol öğretici LoL videoları izle. Blitz uygulamasını indir. Oyunu iyice öğrenene kadar jungle oynamamanı tavsiye ederim.

Merhabalar. LoL'e başlayacağım da, sizce nasıl başlamalıyım?

1000+ saat LoL tecrübelerime dayanarak söylüyorum.
EU West'te başlayın.
Kolay Hero'lardan başlayın mesela Yuumi gibi.
Şampiyonlara hakim oldukça yeni Hero'lar oynayın.
Chatte flame atan varsa direkt muteleyin ve konsantrasyonu kaybetme yoksa oyunu kaybedersin.
Tam kazanadım dekren kaybedeceksin bu en büyük sinir krizidir :D
ama kaybederken kazanırısın bu da çok büyük bir mutluluk oluyor :D

Meta değişiyor sürekli o yüzden metayı iyi takip et.30 seviye olana kadar oyunu çözersin zaten dereceli açılınca bol bol profesyonel oyuncuların maçlarını izle ve de main lane ve main karakterini iyi seç, onun üzerine iyi çalış.

Yok zaten diğer oyunları da tek oynuyorum sadece bu tam kapanma da vakit geçirmek için düşünmüştüm.
Benim bilgisayarımda yüklü 50-60 oyun var ama dizi izliyorum çoğunlukla :D tavsiyem birçok oyunu araştır öğren sevdiğin bir tane bulursun illaki.Rpg oyunları da çok vakit alır Skyrim gibi. Benim önerim eu4 (europa universalis) olur inanılmaz vakit öldürüyor aynı şekilde hearts of iron 4 te öyle. Onun dışında vaktimi en çok geçirdiğim oyunlar Rainbow six siege 536 saat , csgo 1232 saat , hoi4 476 saat, Garry's mod 332 saat, warband 223 saat.

Eğitimde tüm skillere aynı anda basarak kill alıyorum.

Tüm skillere aynı anda basma YouTube'dan oynadığın karakterin özelliklerini öğren öğretici videolarını izle. 1-0 önde olursun.

Anladım hocam sağ olun.

Eğitimde tüm skillere aynı anda basarak kill alıyorum.

O şekilde kesinlikle öğrenemezsiniz. Farenizi yeteneklerin üstüne tuttuğunuz zaman onun bilgilerini söylüyor onları okuyarak oynayın hiç olmadı. LoL sürekli gelişen bir oyun önceden Morgana şampiyonu destekte oynanılırken şu an ormanda bile oynanıyor örnek olarak. Şu an metayı takip etmek aklını karıştırabilir o yüzden şimdilik öğrenmen gerekenler;

Hepsi olmasa da oynadığın şampiyonun tüm özelliklerini bilmek.
Koridoru düzgün oynamak (doğru zamanda itmek vb).
İtemlerin özelliklerini bilmelisin. Karşısı zırh çıkıyorsa sen de zırh delme gibi şeyler çıkmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı