LoL başlangıç tavsiyeleri

mami_grimes00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu anda LoL'ü indiriyorum mobilden uzun süre Wild Rift oynadım. Olaya hakimim ancak yeni başlayacağım için tasviye istiyorum, acaba oyunu oynayan birileri yardımcı olabilir mi? Başlangıçta ne kadar zaman içerisinde öğrenirim? Başlangıçta çok zor mudur klavyeden?

Oyunun mekanikleri temel itibariyla kolay.

Öncelikle (Viktor, Rumble gibi istisnalar hariç) gösterge kapalı oynamanızı öneririm.

1701895420210.png

Şu en alttan ikinci ayarı kapatın yani. Böyle alışırsanız daha kolay oynarsınız.

Kamerayı kilitli oynamak size kalmış, ben kilitli oynamıyorum.

Bir de oyunda az çok bilgi sahibi olana kadar maç başı /deafen yazarak kendinizi ve sohbeti susturmanızı öneririm. Bu oyunun kitlesinin çoğu toksik ve embesil insanlardan oluşuyor maalesef.

Oyunun mekanikleri temel itibariyla kolay.

Öncelikle (Viktor, Rumble gibi istisnalar hariç) gösterge kapalı oynamanızı öneririm.

Eki Görüntüle 2043893

Şu en alttan ikinci ayarı kapatın yani. Böyle alışırsanız daha kolay oynarsınız.

Kamerayı kilitli oynamak size kalmış, ben kilitli oynamıyorum.

Bir de oyunda az çok bilgi sahibi olana kadar maç başı /deafen yazarak kendinizi ve sohbeti susturmanızı öneririm. Bu oyunun kitlesinin çoğu toksik ve embesil insanlardan oluşuyor maalesef.
en alttan 2 dediğiniz basılı tutulan yeteneği diye başlayan cümlemi

Ormanda WW devam edebilirsiniz ama çok sık banlanıyor. Ben şu an orman Poppy oynuyorum ve gang atması zevkli oluyor. Wild Rift'de Support Nautilus oynuyordum. Elmas olacaktım yakınken bıraktım oyunu. PC de daha fazla kanser ve ruh hastası insan var aklınızda bulunsun.

PC de daha fazla kanser ve ruh hastası insan var aklınızda bulunsun.
Aynen öyle, ben de şu an zümrüt derecesindeyim ve elmasa kasıyorum. Geçen gün aklımı yitirecektim neredeyse. Oyunda ne kadar kibar olursan ol; ne kadar küfürleri, hakaretleri görmezden gelirsen gel, yine de ana babasından sevgi görmemiş arkadaşlar gelip seni bullyleyecekler. Oyun başında herkesi susturursan rahat edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı