LoL beni kanser edecek

Takmayın kafanıza. Ben 2 kere Gold 1 geldim tekrar 4'e indim. Şimdi yine G1 oldum ama bakalım neler olacak. :)
Senin yine iyi Plat serilerinde gecikmeli AFK'ye denk geldik Dia çıkamadım düşüş o düşüş Plat 5'e kadar düştüm baktım Golda inecem bir müddet girmedim sonra yine Plat 2'ye çıktım. Çok koymuştu çarımın üzerinde Elmas yazmasını çok istiyordum olmadı. 1 tane it yüzünden olmadı.

Sonunda bu oyunu sildim arkadaşlar. Uzunca bir süre görüşmemek üzere bu oyuna.
Uzun süre dediğin 1-2 ay ise tekrardan başladığında açlık olacağı için ölümüne oynayacaksın. Tek ilacı sabredip 6-7 ay girmemek. 7 ay sonra soğuma başlıyor 1 sene sonra ise LOL diye bir şey kalmıyor. 1 sene 7 ayınızı kurtarmış oluyorsunuz bu süre zarfında faydalı ne iş yaptıysanız kar.

Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsürlü dakikalardan sonra tf'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir tf'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu ''Mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı.'' diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2 den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994
Senle aynı şeylerı yaşıyorum ve elo helle düştüm gümüş 1 98lpden bronz1 45lpye düştüm hemde bir maç kazanınca 10lp verp kaybedince 30 kesiyor istersen ekle birliktr girelim sağlam bir prem olsa kazanıcam bende

Senle aynı şeylerı yaşıyorum ve elo helle düştüm gümüş 1 98lpden bronz1 45lpye düştüm hemde bir maç kazanınca 10lp verp kaybedince 30 kesiyor istersen ekle birliktr girelim sağlam bir prem olsa kazanıcam bende
Oyunu sildim hocam.

Dostum bir şey diyeceğim yanlış anlama ama bronz eloda olan birinin ağlamaya hakkı yok. Eğer hak ediyorsan oynayacak arkadaşın bile yoksa tek başına en kötü plat elo görebilirsin. Bronz 4 olmuşsun takımdan şikayet etme bence. Biraz ortalama üstü bir oyuncunun ölüsünün yetmesi gerekir bronz eloda. Daha bunun gümüşü var altını var. Sen bu oyunda yükselme ve kazanma hırsını bırak eğlencene bak sana tavsiyem. Herkes challenger olmak zorunda değil.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Verin bakalım eksileri.

Hem konu sahibi, hemde oyunu sil kurtul diyenlerin belkide hepsi bronze gümüşten çıkamamış kişiler buna eminim. Hadi en fazla gold olsun. Yüksek liglerde çok zevkli oyunlar dönüyor, zaten oyunda gidişat kötüyse herkes hemen ff verir teslim olur. Ha illaki insan faktörü olduğu için orada da troll veya boş yapan geliyor gelmiyor değil, ama o da tuzu biberi. Bronze elodan çıkamıyorsanız sakın kimsede hata aramayın, kendinizi geliştirin ve tek başınıza çıkın. Yüksek eloda ki adamlar o elolara gökten zembille inmiyor, herkes deli gibi smurf hesap kasıp yüksek elolara çıkıyor, sinir yapıp tilt olmayın, oyunu taşımanın yollarına yönelin kavrayın. Bronze silver gold gibi eloları su gibi geçer gidersiniz kimseye de ihtiyacınız olmaz.

Hem konu sahibi, hemde oyunu sil kurtul diyenlerin belkide hepsi bronze gümüşten çıkamamış kişiler buna eminim. Hadi en fazla gold olsun. Yüksek liglerde çok zevkli oyunlar dönüyor, zaten oyunda gidişat kötüyse herkes hemen ff verir teslim olur.
Master seviyesinde oynayan biri olarak söylüyorum. Asıl yüksek liglerde oyunlar hiç zevkli değil, oyun tamamen mini mini bir tane hataya bakıyor, koridorumda bir adet Q kaçırdım diye koridor otoban oldu ve oyun 2-3 dakikada bitti müthiş bir hızla, oyun maalesef aşırı derecede cezalandırıcı. O yüzden kimseye zaten Lol'e başlamasını tavsiye etmiyorum, çünkü hakkını alamıyorsun, Valorant oynamak çok daha mantıklı, iyi oyuncuysan karşıyı yok ediyorsun, Lol'de bırak tek başına yenmeyi 2v1 bile zar zor yapıyorsun, onu da kastıysan yaparsın.

Master seviyesinde oynayan biri olarak söylüyorum. Asıl yüksek liglerde oyunlar hiç zevkli değil, oyun tamamen mini mini bir tane hataya bakıyor, koridorumda bir adet Q kaçırdım diye koridor otoban oldu ve oyun 2-3 dakikada bitti müthiş bir hızla, oyun maalesef aşırı derecede cezalandırıcı. O yüzden kimseye zaten Lol'e başlamasını tavsiye etmiyorum, çünkü hakkını alamıyorsun, Valorant oynamak çok daha mantıklı, iyi oyuncuysan karşıyı yok ediyorsun, Lol'de bırak tek başına yenmeyi 2v1 bile zar zor yapıyorsun, onu da kastıysan yaparsın.
Sizin anlattığınız ile konu açan arkadaşın yakındığı noktalar farklı yalnız, oyundaki denge sorunları vesaire konusuna değinecek olursak eksikler yok mu tabiki var. Fakat ben arkadaşın yakındığı duruma ithafen yorum yaptım.

Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsurlü dakikalardan sonra TF'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir TF'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu "Mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı." diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden Elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2'den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994

Riot'un her oyunu böyle. PC üzerinde daha ranked açmadım fazla oynamıyorum. Fakat mobilinde tank SUP oynayıp 7 5 10 skorla falan oyun kaybediyorum. Aynı şekilde Valorant'ta Sage ile Support girip 39 3 13 skorla rank düştüm. Valorant'ı bıraktım direkt. Mobil LoL bir arkadaşımla ADC lane çıkıyoruz tertemiz Win alıyoruz. Bu oyunları takımın yoksa oynama aga.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsurlü dakikalardan sonra TF'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir TF'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu "mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı." diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden Elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2'den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994

Kanka LoL'de rank kasmak kadar sacmalik gormedim. En azindan TR serverinda sacmalik. En fazla arkadaşlarla eglenmek icin girilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı