LoL beni kanser edecek

Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsurlü dakikalardan sonra TF'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir TF'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu "mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı." diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden Elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2'den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994

Rekabetçi oyunlardan uzaklaşalı 2 yıla yakın oluyor, sizede tavsiye ederim.

Çok fazla para gömdüğüm için pişman olduğum oyun. Arkadaşlarım olmasa başlamazdım, arkadaşlarla girdiğim için güzel de para yatırdım. Malum, hava atacağız ya... Dönüp bakınca kafamı s. diyorum.

Çevremde sizin gibi yüzlerce örnek var, zamanında başlar gibi olup oyunu anlayamadığımdan hemen silmiştim. Geçmişte yaptığım çoğu eylem bugün beni rahatsız eder fakat şu oyun dünyası özelinde verdiğim en iyi karar bu oyuna başlayamamış olmak olabilir. Her ne kadar durum böyle olsa da sizin durumunuzu Minecraft Sky Wars sunucularında yaşadım ve bir şekilde bırakabildim, zor değil siz de bırakabilirsiniz. Kafanızı başka şeylere verin ve size yaramayan bir şeyden ivedilikle uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı