LoL Bitti mi?

O oyunun kitlesine Allah sabır versin, hayatında hiç bir sorunu olmayıp durduk yere kanser olmak isteyenler buyursun oynasın. Küfür gırla gidiyor, edep terbiye yerlerde bile sürünmüyor direk sıfır. Oyunun yapımcıları kaybetti büyük bir kitleyi, halbuki banka sistemi gibi, sahibi tarfından yaş maş olarak onaylanmış, kimin sövdüğü kimin kimle oynadığı belli bir oyun olsaydı 40 yaşımda bile oynardım.

TR serverında başladım sezon 3 gümüş sezon 4 Gold sonra West'e geçtim sezon 5 plat sezon 6 dia diada bana ırkçılık yapan bir taylandlıya typical little tai girl yazdığım için perma ban yedim, sezon 7 de yine TR geçtim sezon 7 dia sezon 8 dia sezon 9 Master sezon 10 grandmaster 25dk da oyun bulduğu için normal LoL'ü bırakıp TFT'ye geçtim. Normal LoL bitti nerflerin dozunu kaçırdılar reworkleri çok saçma yaptılar şimdi oynayanlar bilmez ama eskiden ct muhabbeti vardı rün bilgisi kabiliyet bilgisi vardı herkes kendi oynayış tarzına göre rün girerek fark yaratırdı ct pick atarak fark yaratırdı bunlar kalmadı artık.

TR serverında başladım sezon 3 gümüş sezon 4 Gold sonra West'e geçtim sezon 5 plat sezon 6 dia diada bana ırkçılık yapan bir taylandlıya typical little tai girl yazdığım için perma ban yedim, sezon 7 de yine TR geçtim sezon 7 dia sezon 8 dia sezon 9 Master sezon 10 grandmaster 25dk da oyun bulduğu için normal LoL'ü bırakıp TFT'ye geçtim. Normal LoL bitti nerflerin dozunu kaçırdılar reworkleri çok saçma yaptılar şimdi oynayanlar bilmez ama eskiden ct muhabbeti vardı rün bilgisi kabiliyet bilgisi vardı herkes kendi oynayış tarzına göre rün girerek fark yaratırdı ct pick atarak fark yaratırdı bunlar kalmadı artık.

Aynen öyle, eskiden daha taktikseldi şimdi ilk itemi bitiren tek atıyor. Ct muhabbeti pek yok.

Bu oyunlara harcayacağına vaktini oyun oynamayı bırak, yazın üç ay çalış biraz da baban versin iyi kötü sistem topla git kaliteli Single'ya da Online oyun oyna. Gir arkadaşınla RDR2 Online'da rpnin, eğlencenin dibine vur. Elder Scrolls Online gir, Co-op korku oyunu oyna. Popüler diye herkes Valorant LoL oynuyor. Herkes tek tip. Dön dolaş hababam aynı şey. Biraz çeşitlendirin oyun zevkinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı