LoL Bitti mi?

Yeni başlayanlar için bitmiştir. Oyuncuların %90'ı smurf. Arada 1-2 yeni başlayan oluyor, herkes onları kesiyor. Sonrası kar topu dediğimiz normalde görülmemesi gereken 23-1 gibi k/d oranları çıkıyor. Bronz adam öldü diye küfür ediyorlar. O adamın karşısındakini yenme şansı yok ki.

Kanser olmaya değmez, silin gitsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

EU West'in alt elosu TR'deki egolu çocuklar ile kaynıyor. Hani şu kötü oynayıp ''TR'de oynanmaz yaa.'' diyenler. TR sandığınız kadar kötü değil aslında, en azından çoğu sunucuda yüksek liglere çıkmış insanların dediği bu.

@Taylan Dinler

Öyle bir anlatıyorsun ki gören biz LoL oynamıyoruz zannedecek. Biz de biliyoruz o chati. Mute atmak zor bir şey değil.

Kardeşim sanki o anları benden iyi bileceksin sen yaşamadın ben yaşadım o anları. Oyundaki herkes mi bana söver anlamıyorum ya?

@Taylan Dinler

Öyle bir anlatıyorsun ki gören biz LoL oynamıyoruz zannedecek. Biz de biliyoruz o chati. Mute atmak zor bir şey değil.
Arkadaşı tebrik ederim çok iyi noktaya değindi. Mute sistemi boşa gelmedi, oyuna girer girmez ''/sustur all'' yapacaksın ve sadece ssleri açacaksın. Gerçekten oyun çok eğlenceli.

Kardeşim sanki o anları benden iyi bileceksin. Sen yaşamadın ben yaşadım o anları. Oyundaki herkes mi bana söver anlamıyorum ya?
S4'ten beri oynuyorum açıkçası. Neler neler gördük neler...

Gerçeği söylemem gerekirse bu konuyu kendini tatmin etmek için açtığını düşünüyorum. Süresiz uzaklaştırma almışsan daha fazla uzatmanın anlamı yok.

Oyunu 4 yıldır oynuyorum. Oyunu kendini hiç tekrar ettirmiyor. Sürekli farklı herolar ile oynuyorum ve zevk alıyorum. Ben rank kasmak yerine eğlenmeye bakıyorum. Oyun sonu "Eğlendim mi ben?" diye kendimne soruyorum. Daha 1 kere uyarı bile almadım. Takdir seviyem ise 5 hep.

• Hayır LoL bitmedi.
  • Tüm dünyada en fazla oynanan, Espor arenasında en çok takip edilen oyunlardan biri.
  • Sürekli gelen güncellemelerle oyun canlı tutuluyor.

Allah askına ne güncellemesi geliyor itemlerden ve şampiyonların ayarlarıyla oynamaktan başka ne efektif katıyor :D oyun bildin bileli aynı hiçbir efectifi yok şu an bu sezondaki itemlerle oyunu daha da çirkin hale getirdiler bence bu oyun artık bitti.

Geçen bir girdim hiçbir şey yapmadan direk küfür yedim, neymiş yasuo olmuşum... Direk PC'yi kapatıp yatmaya gittim bir daha da oynamam. Veletler çok, bunun bir oyun olduğunun farkında değiller.

Geri
Yukarı