LoL Bitti mi?

Oyun fena değil, kitlesi çok sıkıntılı. Arkadaşlarla 5 kişi girip karşı takımı susturursanız zevk alacağınızı düşünüyorum. Yani özel oyun yerinde bile belli 10 15 kişi var, hep aynı kişiler. Bence ölmedi ama yaşıyor da değil, hasta diyebilirim :D.

Benim için hiç olmamıştı bile.
Onun yerine Dota II oynayın. En azından yaş ortalaması LoL gibi değil gördüğüm kadarıyla.

2-3 yıl önce bırakmıştım. Geçenlerde gireyim bir el dedim. Mid kata feedledi, vayne taşıyordu. Vayne küfür edip ben taşıyacağım demeye başladı. Şu ağla kelimesi hala kullanılıyor bir de. Girilmez hala ortamı rezalet, daha beter bile olmuş.

2-3 yıl önce bırakmıştım. Geçenlerde gireyim bir el dedim. Mid kata feedledi, vayne taşıyordu. Vayne küfür edip ben taşıyacağım demeye başladı. Şu ağla kelimesi hala kullanılıyor bir de. Girilmez hala ortamı rezalet, daha beter bile olmuş.

Geçen Arkadaşıma LoL oynuyorum dedim. LoL oynanırmı kanka çocuk oyunu 10-15 yaşında çocuklar oynuyor deyince mosmor oldum :D bir şey de diyemedim haklı

Yabancı serverler daha toxic emin ol.
Hayır, Yabancılar o kadar toxic değil. Bizde iki elde bir toxic geliyorsa yabancılarda 10 elde bir. (Euw 100lvl hesabım var ona dayanarak söylüyorum)

Geri
Yukarı