LoL eşleştirme sistemi neden böyle?

Ben arkada podcast dinlerken derecesiz oynayarak kasmıştım hesaplarımı, ama satın da alabilirsiniz. Özellikle bot ile kasılmış hesaplar ucuza bulunuyor. Hesap bulmak epey kolay.

Hocam nereden bulabilirim ki acaba ucuza satın alabileceğim takdir seviyemde çok düşük maalesef.

1691791773679.png

@sabrikanli @Shfly

Hocam 0 hesap açtım şu an tek başıma kasmak istemiyorum sizlerde müsait iseniz gelirseniz sevinirim​

Son düzenleme:
Bu maçın sence kazanılma ihtimali var mı? Maalesef asıl sen boş yapmışsın. Lig atlamayı kontrol etse böyle bir maçla kontrol etmesi komik olurdu. Takımında %13, %27 kazanma oranına sahip kişileri Faker bile taşıyamaz. Dengesiz olduğunu kabul etmiyorsun da "bakalım ligini hak ediyor musun?" diye oyunun sorduğunu kabul ediyorsun. 😃
Tam bir eziğe yakışır şekilde saldırmaya başladın bile. Faker bile taşıyamaz diyorsun. Bu yayıncılar challengerlar hep %60 %70 wr oyuncularla aynı takıma geldikleri için mi lig atlıyorlar? Tabii ki yetenekleri varsa kendileri atlıyorlar. Bu kadar şikayetçiysen duo bul mid jungle oynayın. Mid jungle ile TR'de lig kasmak çok kolay. Ama yeteneksiz ezik bir oyuncu olduğun için bu şekilde çıkamayacak olman da Riot Games'in bir oyunu sana göre :D.

Selam arkadaşlar, bugün biraz içimi dökmek istiyorum. 13. sezonun 2. yarısında biraz elo kasacağım plat, elmas falan olurum dedim. Vakit buldukça oynuyorum. Az önce oynadığım maçta takımımdaki kişilerin ve rakip takımdakilerin kazanma oranını yazdım. Ve tablo bu şekilde... Gerçekten bu dengeli bir eşleştirme sistemi mi arkadaşlar? Akıl var mantık var. Rastgele atsa bu kadar şansa tutmaz. Rakip takımda Samira dışında herkesin kazanma oranı 50'nin üstündeyken benim takımım iğrenç. Ben Master Yi oynayan kişiyim. Ben objektif yapmaya çalışırken karşı takım sürekli beni rahat bırakmazken, toplu şekilde ormanı gelirken benim takım arkadaşlarım koridorlardan çıkmadı bile. Alamet almaya çalışıyorum solo mid Jungle kafama atlıyor. Ejder deniyorum mid Jungle bot kafama atlıyor. Gerçekten tilt edici bir maçtı. Hiçbir konudan dengeli değildi eşleştirme. %13, 3 kazanma oranı ne gözünü seveyim? 15 maç oynamış ikisini kazanmış ve bu benim takımıma geliyor. Neden böyle?

Eki Görüntüle 1899284

Hocam bu sezon 11 solo dereceli maçınız var ve sadece birinde bu takım denk gelmiş ara sıra böyle maçlar olabiliyor mesela yan hesabımda 3 maçtır lanemi kazanmama rağmen kötü takım yüzünden lose alıyorum ama dert etmiyorum çünkü oyunumu geliştirirsem kazanmaya devam edeceğimi biliyorum siz de bu şekilde ilerleyin illaki lig yükselirsiniz. Bu arada ana hesabım altın 4 adc mainim nick de Eagle Rare duo atmak isterseniz ekleyebilirsiniz. Son 2-3 maç botlarla attım çünkü yeni eve taşınma sürecindeydim dikkatim dağınık şekilde dereceli atmak istemedim. https://www.op.gg/summoners/tr/EagleRare adresinden maçlarımı inceleyebilirsiniz.

Tam bir eziğe yakışır şekilde saldırmaya başladın bile. Faker bile taşıyamaz diyorsun. Bu yayıncılar challengerlar hep %60 %70 wr oyuncularla aynı takıma geldikleri için mi lig atlıyorlar? Tabii ki yetenekleri varsa kendileri atlıyorlar. Bu kadar şikayetçiysen duo bul mid jungle oynayın. Mid jungle ile TR'de lig kasmak çok kolay. Ama yeteneksiz ezik bir oyuncu olduğun için bu şekilde çıkamayacak olman da Riot Games'in bir oyunu sana göre :D.
Bu son yazışım seninle daha muhatap olmayacağım. Öncelikle sen durup dururken saldırdın. Ben de biliyorum duo bulmayı fakat duosu olmayan arkadaşlar ne olacak? Yine de dengeli eşleştirmesi lazımdı. Yeteneksiz ve ezik olduğumu söylemişsin ama daha maçlarımı izlemeden yorum yapıyorsun. Muhtemelen duon ile yüksek elolara çıkmışsın ve egoist olmuşsun. Nasıl çıkarmıyorsunuz çok basit kafasındasın. Sana yapabileceğim bir şey yok muhtemelen kafa yapın oturmuş ve değişmeyecek. Umarım daha insanları tanımadan hemen "boş yapmışsın, yeteneksizsin" düşüncelerine kapılmazsın.

Bu son yazışım seninle daha muhatap olmayacağım. Öncelikle sen durup dururken saldırdın. Ben de biliyorum duo bulmayı fakat duosu olmayan arkadaşlar ne olacak? Yine de dengeli eşleştirmesi lazımdı. Yeteneksiz ve ezik olduğumu söylemişsin ama daha maçlarımı izlemeden yorum yapıyorsun. Muhtemelen duon ile yüksek elolara çıkmışsın ve egoist olmuşsun. Nasıl çıkarmıyorsunuz çok basit kafasındasın. Sana yapabileceğim bir şey yok muhtemelen kafa yapın oturmuş ve değişmeyecek. Umarım daha insanları tanımadan hemen "boş yapmışsın, yeteneksizsin" düşüncelerine kapılmazsın.
LoL oynamıyorum :). Hayatım ve vaktim o kadar değersiz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı