LOL haksız yere ban

Boş verin takmayın kafaya. 1-2 ay bırakmak iyi oluyor ben saldım şu an yazın ortasında geri başlarım siz de deneyin güzel oluyor. :D

Şu an ise her oyun oyunun ortasında hata verip oyundan atıyor bu yüzden şu anki hesabımda 5 maç 20 dakika ceza aldım :D.
Anında şifre değişimi yaptıysan o adam oyun giremezdi? 3. Parti yazılım kullanamazdı? Sihirdar Büyülerinin yerlerini değiştiremezdi. Bundan bahsediyorum. Yine de üzücü bir durum.
Saat 12 civarlarında hesabıma giriş yaptığımda kendimi lucian oynarken buldum bir anda oyun bitince şifremi değiştirdim.

Oyundaki kümelendirme sistemi de çok garip. Her şeyi garip gerçi. Geçen sezon platin bitirdim gümüş başladım altın oldum geri platin oldum elmas oldum makro oyunu tüm kümeler aynı oynuyor çok saçma.

Hesabın güvenliği büyük oranda kullanıcının değil Riot'un sorumluluğudur. Bir kullanıcı, brute force kullanıp Riot Login API'sini elini kolunu sallaya sallaya kullanabiliyorsa bu Riot'un suçudur.

Ben kalitesiz, internetin en dandik köşesinde bile bulabileceğiniz dandik proxylerle istediğim kadar League of Legends hesabı tarayabiliyorum ben bunu yapabiliyorsam bu Riot'un suçudur. Ancak ben gidip Netflix'te hesap tarayamıyorum, çünkü özel proxyler gerektiriyor. Veya Rockstar Games Launcher hesabı tarayamıyorum çünkü ReCaptcha kullanıyorlar. Yani anlayacağınız bir kullanıcının hesabını güvende tutmak her zaman Riot Games'in elinde olan bir şey.

Soruna gelecek olursak, arkadaşın hesabına yabancı bir kullanıcı girmiştir, oyununu oynamış, scriptini açmıştır ve rapor yemiştir. Hesabın sahibi arkadaşımız da oyun oynandığını görüp şifreyi değiştirmiştir, sahte kullanıcının yediği rapor ise arkadaş şifreyi değiştirdikten sonra sonuçlanmıştır. Olay bu kadar basit, geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı