LoL hesabı neden askıya alınır?

Ben değiştirmedim sadece otomatik olarak kendiliğinden değişti. Ekrana göre ayarlanmış da olamaz ekranım 60 Hz fakat 120 FPS'ye sabitlenmişti. Bir de en son internet kafeye gittim ve oradan şüphe ile ayrıldım, ondan dolayı attığım bilette acaba birisi benim yerime girip değiştirmiş olabilir mi diye bakmalarını rica ettim, zaten sonraki gün hesap askıya alındı.(sadece görüntü ayarları değişti geri kalan her şey aynı)

İşte bilmiyorum bana ilk defa olduğu için bilet attım.
FPS sabitlenmesi ilginç fakat bende görüntü ayarı değişiyor. VALORANT oyununda'da böyle.

Ben değiştirmedim, muhtemelen son 2 aydır aynı ayarlar ile oynuyorum.
Hocam, internet kafede oynadığınız zaman sizin hesabınız internet kafedeki çözünürlüğü almış olabilir. Diyorumya bende görüntü ayarını değiştiriyorum bazen çözünürlük değişiyor.

Hocam, internet kafede oynadığınız zaman sizin hesabınız internet kafedeki çözünürlüğü almış olabilir. Diyorumya bende görüntü ayarını değiştiriyorum bazen çözünürlük değişiyor.

İnternet kafede Valorant oynadım. LoL oynamadım. Fakat LoL hesabım ile Valorant hesabım aynı. Valorant girdiğimde LoL'ü değiştirmiş olabilir mi?

İnternet kafede Valorant oynadım. LoL oynamadım. Fakat LoL hesabım ile Valorant hesabım aynı. Valorant girdiğimde LoL'ü değiştirmiş olabilir mi?
Bir ihtimal eğer o bilgisayarda LOL oyunu'da varsa riot istemcisi otomatik olarak ikisinide değiştirmiş olabilir.

Bir ihtimal eğer o bilgisayarda LoL Oyunu'da varsa Riot istemcisi otomatik olarak ikisini de değiştirmiş olabilir.

Zaten nedense internet kafede kendi hesabımda Valorant'a girdiğimde görüntü ayarları internet kafe bilgisayarına has ayarlardı. Tüm ayarlar aynıydı sadece görüntü ayarları farklıydı ve evet bilgisayarda LoL vardı. Şimdi düşündüm de o internet kafede 2 kere farklı bilgisayardan Valorant oynadım ve ikisinde de görüntü ayarları internet kafe ve o bilgisayarlar için kullanılan görüntü ayarlarıydı. Acaba böyle bir şey olduğu için internet kafe hesabımı çalmış olabilir mi yoksa bilgisayara özel ayarların olması normal mi?

Geri
Yukarı