LoL hesabı neden askıya alınır?

Zaten nedense internet kafede kendi hesabımda Valorant'a girdiğimde görüntü ayarları internet kafe bilgisayarına has ayarlardı. Tüm ayarlar aynıydı sadece görüntü ayarları farklıydı ve evet bilgisayarda LoL vardı. Şimdi düşündüm de o internet kafede 2 kere farklı bilgisayardan Valorant oynadım ve ikisinde de görüntü ayarları internet kafe ve o bilgisayarlar için kullanılan görüntü ayarlarıydı. Acaba böyle bir şey olduğu için internet kafe hesabımı çalmış olabilir mi yoksa bilgisayara özel ayarların olması normal mi?
Hesap çalınması değilde hesabın o ayarları almış olabilir.

Durduk yerde görüntü ayarlarının değişmesi 3.parti yazılımlar dışında olanaksız. Büyük ihtimalle scriptten şüphelendi destekteki eleman, ben olsam ben de şüphelenirdim.

Durduk yerde görüntü ayarlarının değişmesi 3.parti yazılımlar dışında olanaksız. Büyük ihtimalle scriptten şüphelendi destekteki eleman, ben olsam ben de şüphelenirdim.
Oluyor hocam. Durduk yere değişiklik oluyor, bende herhangibi bir giriş olmamasına rağmen Bilgisayarın kendi çözünürlüğüne alıyor bazen.

Hocam scriptten şüphelense neden hesabın benim olup olmadığını sormak için teyit etmeye çalışsın ki? Zaten oyunlarımı izlese net bir şekilde anlar script olup olmadığımı.

Hocam e-posta adresinize bir bakın hesaba girmiş birileri varmı varsa gözükür galiba yeni oturum diye eğer birisinin girmediğine eminseniz büyük ihtimalle benim dediğim olay olmuştur.
Gelmemiş fakat internet kafede valorant girdiğim için de mail gelmesi gerekirdi, o da gelmemiş. Zaten oturumu kaydet demedim.

Hocam scriptten şüphelense neden hesabın benim olup olmadığını sormak için teyit etmeye çalışsın ki? Zaten oyunlarımı izlese net bir şekilde anlar script olup olmadığımı.

Gelmemiş fakat internet kafede valorant girdiğim için de mail gelmesi gerekirdi, o da gelmemiş. Zaten oturumu kaydet demedim.
Peki son maçlarınızda bir gariplik varmıydı sizin haricinizde girilmiş bir oyun?

Geri
Yukarı