LoL hesabı nerede satılır?

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
LoL, Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. Güvenilir sıkıntısız önerebileceğiniz site var mı? Hesabı satınca para siteye mi yoksa kartıma mı geliyor nasıl oluyor pek bilmiyorum bu işleri. Bir de fiyatı ne kadar eder şu an hesap Dia-Master elo. Esnek soloq fark ediyor mu bilmiyorum ama fiyat için. 400 seviye tüm Hero'lar açık 170 kostüm 4 ebedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL, Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. Güvenilir sıkıntısız önerebileceğiniz site var mı? Hesabı satınca para siteye mi yoksa kartıma mı geliyor nasıl oluyor pek bilmiyorum bu işleri. Bir de fiyatı ne kadar eder şu an hesap Dia-Master elo. Esnek soloq fark ediyor mu bilmiyorum ama fiyat için. 400 seviye tüm Hero'lar açık 170 kostüm 4 ebedi.
Gamesatış.

GameSatış bakabilirsiniz. Alıcı satın alıyor. Daha sonra size hesap bilgilerini vermeniz için mesaj atıyor. Bu süreçte para GameSatış'ın elinde kalıyor. Hesabın bilgilerini veriyorsunuz, alıcı hesaba girip inceledikten sonra size dönüş sağlıyor. İade vs. istemezse ürünü teslim ettiğinizi onaylıyorsunuz. Ardından alıcı ürünü aldığını onaylıyor. Ve işlem bu kadar, para sizin hesabınızda.

Geri
Yukarı