LoL koridor ve oynamayı bilmeyenler sorunu

LoL bence birçok açıdan insanları kısıtlıyor ve en ufak hatada oyun kaybetmeye olanak sağlıyor. O yüzden oyun bilsek de ne fark eder, herhangi bir hitboxa gidersin zaten.

Bu düşünceyi bırakarak başlayın derim naçizane. "Killer sizin değil takımınızın" mottosuyla da devam ederseniz bence kotarırsınız işi... LoL bir takım oyunu. 30 kill alıp maç kaybetmektense 5 kill ile kazanmak çok daha iyi hissettirir.
Killlerin çalınması kötü birşey ama eğer maç sonu kazanıyorsak çok takmam.

Bu düşünceyi bırakarak başlayın derim naçizane. "Killer sizin değil takımınızın" mottosuyla da devam ederseniz bence kotarırsınız işi... LoL bir takım oyunu. 30 kill alıp maç kaybetmektense 5 kill ile kazanmak çok daha iyi hissettirir.

Hocam haklısın ama bir yerden sonra rahatsız ediyor ve kasten yapılıyor üstelik Killer mi çalan kişi mevkisindede oynamiyor.

Sıralı oynuyorum oyunu çok bilmediğim için. Poppy orman giriyorum. Mid sürekli base atıyor adam pushluyor ona koşuyorum. Toplane destek istiyor gang'e koşuyorum. Aynı anda da ormanımı dönmeye çalışıyorum. Ama maç sonu Jungle diff deyip suçu bana atıyorlar. TR server garip insanlarla dolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı