LoL koridor ve oynamayı bilmeyenler sorunu

Asıl sizin gibi oyunda kendini tutamayıp olur olmaz küfürler eden insanlar nasıl bitmiyor bende bunu merak ediyorum. Alt tarafı oyun be. Kendinizi tutamayacak kadar iradesiz misiniz kardeşim? Oynama o zaman küfürden ban yediysen. Adamlar yeni hesap aç diye ban atmıyorlar. Bir bildikleri var, açıkca git sen oynamayı haketmiyorsun oynama diyorlar. Umarım en yakın zamanda bırakırsınız. İyi günler.

TR'de hak ettiğin yere gelmek için birazda şansa ihtiyacın var 100 oyunda olsa 1000 oyunda olsa seviyene çıkarsın sadece fazla oyun atman gerek, diğer tür saçmalıklar TR serverinde fazlasıyla var bunu bilerek oynayacaksın ya da oynama.

Asıl sizin gibi oyunda kendini tutamayıp olur olmaz küfürler eden insanlar nasıl bitmiyor bende bunu merak ediyorum. Alt tarafı oyun be. Kendinizi tutamayacak kadar iradesiz misiniz kardeşim? Oynama o zaman küfürden ban yediysen. Adamlar yeni hesap aç diye ban atmıyorlar. Bir bildikleri var, açıkca git sen oynamayı haketmiyorsun oynama diyorlar. Umarım en yakın zamanda bırakırsınız. İyi günler.
Hayır bırakmayı düşünmüyorum. Yardımcı olacaksanız cevap yazın. Şikayetçi durumları bırakın. Böyle mesaj yazacaklar hiç yazmasın.
Vallahi bende çok sinir oluyorum ama sinirim yatışınca geri oyunda buluyorum kendimi. Aslında hiç oynamamam lazım bu oyunu. Sinir hastası olacağım yakında.
Ben oldum bile.

Aslında kill çalmak olarak bakmamak lazım belki de adam kaçacak killi sana bırakmak için skor alamamak daha kötü bir durum, önemli olan dakikaya göre iyi farm yapmak ve takıma katkının olması killer sen de kalmayabilir asistin fazla olabilir olsun sen ölmemeye bak farmını yap oyun sonunda illa alırsın kill doğru pozisyon almak çok önemli adc oynarken.

Mesela ben de senin gibiler yüzünden oynamıyorum artık. Amacım keyif almak oyunu öğrenmek ama küfürbaz, saygısız terbiyesiz insan çok fazla. Ben bunun temelinde aile dediğimiz kavramın yetersizliği olarak görüyorum. Çok daha kötüler vardı küfür etmeyen etmiyor yani yazmıyor en azından. Oyunu kaliteli yapan oynayanların kaliteli olmasıyla paralel bir ilişkisi var. Ne yaparsa yapsın bilerek mi yapıyor report'la amaç o. Banlanmıyor mu riot'un suçu. Kötü oynamanın oyunun gidişatına göre yapılması gerekenleri yapmayınca ana bacıya sövmeyi dahi haklı bulabilenler var.

LoL'de üst koridor Aatrox oynıyorum. Biri 17'ye yakın kilimi çalıyor. Ne yapmam lazım?

Screenshot_32.png

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de üst koridor Aatrox oynıyorum. Biri 17'ye yakın kilimi çalıyor. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1955537
Bu düşünceyi bırakarak başlayın derim naçizane. "Killer sizin değil takımınızın" mottosuyla da devam ederseniz bence kotarırsınız işi... LoL bir takım oyunu. 30 kill alıp maç kaybetmektense 5 kill ile kazanmak çok daha iyi hissettirir.

Geri
Yukarı