LoL maçında Atatürk'e küfür eden oyuncu

• Konuyu başlatan Bunnys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 11B
Boş işlerle uğraşıyorsunuz. Global'de de millet birbirine demedik şey bırakmıyor ama bu tür olaylardan ceza alan yok. Türklere, Allah'a veya Atatürk'e küfür etmiş ve bunu şikayet edip, ceza almasını bekliyorsanız, daha çok beklersiniz. Hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Yıllardan beri olur böyle şeyler, sizin yapmanız gereken tek şey takmamak. Takmazsanız onlar daha çok sinirlenecek, daha da agresif olacak. Böylesi daha iyi. Takıp cevap verirseniz de, elemanı nasıl kızdırıyorum diye gülüp geçecek ve daha da devam edecek.

Şikayet etsen ne olacak? Ulaştıkları zaman PC başındaki 12-13 yaşındaki veledleri bulacaklar mahkemeye çıkmaya yaşları yetmiyor. Senin yapman gereken böyle ortama shaip oyunları oynamamaktır.

Durum hala aynı.
Hocam zaten Adalet Bakanlığı'na iletildi kısmı bir gelişme bile değil. Olağan bir şey, CİMER'e şikayet ederken Adalet Bakanlığını ilgili kurum olarak seçmişsiniz. Fakat yine de gelişme olursa bilgilendirin lütfen, bu olayı merak ediyorum. %90 bir şey çıkmayacak orası ayrı tabi.

Hocam zaten adalet bakanlığı'na iletildi kısmı bir gelişme bile değil. Olağan bir şey, CİMER'e şikayet ederken adalet bakanlığını ilgili kurum olarak seçmişsiniz. Fakat yine de gelişme olursa bilgilendirin lütfen, bu olayı merak ediyorum. %90 bir şey çıkmayacak orası ayrı tabii.

Ben seçmiyorum otomatik olarak onlar değerlendiriyor hangi kuruma gideceğini.

Ssi görmedim ama direkt atanı diye başlayan bir küfürse bence de direkt Atatürkle bağdaştırmak doğru olmaz. Jahrein'de linç yemişti galiba böyle bi durumdan.

Ssi görmedim ama direkt atanı diye başlayan bir küfürse bence de direkt Atatürkle bağdaştırmak doğru olmaz. Jahrein'de linç yemişti galiba böyle bi durumdan.
sıkıntı olmayacaksa sansürleyerek atayım.
Inkedlolküfür3_LI.jpg

Geri
Yukarı