LoL maçında Atatürk'e küfür eden oyuncu

• Konuyu başlatan Bunnys
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 11B
1662211953580.png

Gelişme.

Benim yakın zamandaki bir maçımda nicki "Allahımsı" ı harfi değişikti sanırım olan bir oyuncu Arap ırkçılığından başladı müslamanlara ve islama etmediği küfür hakaret vb. kalmadı. Bana ve diğer oyunculara da küfür etti. Açıkça nefret söylemi küfür hakaret rahatsız edici söylemden ban yemesi gerekirken 30 seviyeden düşük bir seviyede olduğundan ban yemedi devam ediyor oyununa. Ticket attım. Copy paste cevap yazıldı geçildi. Fakat ben en ufak chat yaparsam küfür hakaret olmadan flame nedeniyle anında banımı yiyiyorum. Bilmiyorum ama sanırım bu oyunu bırakma hesapları satma zamanı gelmiş hatta geç bile kalmışım. Bununla daha fazla uğraşamayacağım.

Bence bu şuna küfür etti hurra devlet babayı çağır kültürü, en başta tiranın yüzbinlerce vatandaşa, seçmene mahkemede dava açmasından farksız.

Konu sahibi akapeli mi bilmem ama bu durum saçma bi davranış. Yada "sevmek zorunda deil ama saymak zorunda" klişesi. Söven sövsün arkadaş. Free olun relax olun. Oyunda hayatınızda bida hiç görmiceniz insanları ciddiye almak boşa vakit kaybıdır. Zamanınız o kadar değersizse şikayet edilecek zaman ayırılcak memlekette tonla şey var.

Ben etrafımda çevreyle, belediyeyle, asayişle, memurla ilgili bi ton mevzuda ne dilekçeler yazdım. Hayatımı ailemi çocuğumu etkileyen kimse ......klemedi. Memura zaten dokunamıyorsun. Bankalara dokunamıyorsun. İletişim firmalarına hakeza öle. Demek istediğim boş işlere zaman ayırıyorsunuz. Önceliklerini zerre umursamayan bi toplum bu toplum.

Yeni konular

Geri
Yukarı