LoL nasıl oynanır?

LoL basit bir oyun ama sınav zamanında ise başlama bağımlılık yapıyor.Şimdi naısl oynanıra gelirse bi rol belirle Top Mid Jungle Support Adc (Supportu tavsiye etmem çok kanser)Top ve mid mainlersen otofil şansın yüksek o yüzden adc veya jg mainlemeni öneririm Jg de ww sett ve voli adc dede tris ve draven öneririm (draven zordur ama güçlüdür).

Kendi öğreticisi var. Oradan temel bilgileri çözersin.
Wasd ile oynanmıyor bu arada. Oyunun mantığı şu:
5V5 bir MOBA, Q-W-E-R skillerin var. R ulti, diğerleri normal skill. Ayriyeten D ve F de sihirdar büyülerin var. Onlar da sana ek avantajlar sağlıyor. Yürümeyi sağ tık ile yapıyorsun.
Roller var. Bu rollere uyman lazım. Nişancı-destek-orta-üst-orman olmak üzere.
150'ye yakın karakter var. Oyuna gir, kendine uygun bir rol bul, tavsiyelerimizi verelim.

Yakında League of Legends'a başlamak istiyorum. Nasıl oynanır? (W-a-s-D ve mouse ile oynanıldığını biliyorum kolay kazanma taktiği ve karakterler hakkında bilgi verin.)

Samimi söylüyorum manyak olursun başlama LoL'e.

<İframe width="1097" height="617" src="
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" title="YouTube video Player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-Media; Gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Başlama diyenlere aldırma. Başla kötü bir oyun değil.

Dostum West dia 2'yim peak dia 1 eloboosterlik yapıyorum ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim eğer benim gibi oyunda daha iyi liglere çıkmayı daha gelişmeyi takıntı haline getirirsen insanın hayatını mahvediyor bu oyun.

İyi lol oynamak üstün teknik zeka, oyun bilgisi, taktik ve strateji belirleme yeteneği, öngörü ve el kol koordinasyonu gerektiriyor. Bunların biri bile yoksa kendini küfür ederken veya yerken bulabilirsin.

Geri
Yukarı