LOL OTP olmalık top lane Hero'su

Daha önce Nasus, Garen, morde, fiora, darius denedim ama olmadı. En çok Nasus ve morde oynadım ama olmuyor.
Daha farklı Hero'lara veya başka bir laneye ihtiyacım var, tavsiye lazım.
Bu aralar TRY ve renekton oynuyorum.

Nasus inanılmaz sabır ve takım isteyen bir Hero çünkü takımın seni 20-25 dakika unutacak ve minimum seviyede kill verecek ki sonra sen 500 stack ve 3'lü kuvvet ve defans eşyasıyla çıktığın lanede haraslayabilesin 2 defa dia ya kastım çok kazanmak istersem kesinlikle Nasus alır takımıda uyarırım bakın ben Nasus'um diye :)

Heim latede mi güçlü lane de mi güçlü?
Karşıdakine bağlı early fakat taret ve e kombosunu yaparsan earlyde karşında durabilen olmaz. Latede güçlü; devasa hasar potansiyeli var ve uzaktan çok güzel dürtebilirsin. Altın ligde 26 dakikalık dereceli maçta 104K hasar vermiştim 😁.

Heim latede mi güçlü lane de mi güçlü?
Normalde lane üstünlüğü kurar latede düşer. Ama daha güçlü çarlar var heim çok nerf aldı bence uzun süredir s6 heim maindim.
Daha önce Nasus, Garen, Morde, Fiora, Darius denedim ama olmadı. En çok Nasus ve Morde oynadım ama olmuyor.
Daha farklı Hero'lara veya başka bir laneye ihtiyacım var, tavsiye lazım.
Bu aralar TRY ve renekton oynuyorum.
Renekton metada ve şuan çok güçlü ama otp olmak istediğin heroyu hepsini oynayarak bulabilirsin. Top lane her heroyu dene. En sevdiğini zaten hep oynarsın kendiliğinden otp olur.

Bence OTP olmayın. Birçok şampiyonu iyi seviyede oynar hale gelmeye çalışın ve tabi iyi oynayabildiğiniz başka koridorlar da olsun. Neredeyse 170 tane şampiyon olan oyunda OTP olmayı hedeflemek bence oyunun mantığına ters. Hele günümüzde neredeyse her şampiyonun her koridorda oynanabildiği değişken metalar varken. OTP'lere garezim yok sadece fikrimi söyledim :))

Nasus inanılmaz sabır ve takım isteyen bir Hero çünkü takımın seni 20-25 dakika unutacak ve minimum seviyede kill verecek ki sonra sen 500 stack ve 3'lü kuvvet ve defans eşyasıyla çıktığın lanede haraslayabilesin 2 defa dia ya kastım çok kazanmak istersem kesinlikle Nasus alır takımıda uyarırım bakın ben Nasus'um diye :)
TR sunucusunda ölmeden duramıyorlar bro. Bilmiyorum milleti ne dürtüklüyor ama sürekli fight yapıyorlar. Bot gibi ölüp ölüp koridora koşuyor, kendisine level farkı atmış adamla hasar takasına girip yine ölüyorlar. Sonra başlıyor jungle farkı diye zırlamaya. Halbuki karşı jungle uğramamıştır bile oraya. Kontrol totemi almazlar 75 gold verip, oyunun bedava verdiği totemi atmaktan acizdirler ama takır takır klavyeden ona buna küfür etmeyi chat yapmayı bilirler. Aziz Nesin %60 demişti ama az bile söylemiş. TR sunucusu primatlar vaktini geçirsin diğer sunuculardan uzak dursun diye yapılmış. Başka açıklaması yok. Neyse sinirlenmicem.

TR sunucusunda ölmeden duramıyorlar bro. Bilmiyorum milleti ne dürtüklüyor ama sürekli fight yapıyorlar. Bot gibi ölüp ölüp koridora koşuyor, kendisine level farkı atmış adamla hasar takasına girip yine ölüyorlar. Sonra başlıyor Jungle farkı diye zırlamaya. Halbuki karşı Jungle uğramamıştır bile oraya. Kontrol totemi almazlar 75 Gold verip, oyunun bedava verdiği totemi atmaktan acizdirler ama takır takır klavyeden ona buna küfür etmeyi chat yapmayı bilirler. Aziz Nesin %60 demişti ama az bile söylemiş. TR sunucusu primatlar vaktini geçirsin diğer sunuculardan uzak dursun diye yapılmış. Başka açıklaması yok. Neyse sinirlenmeceğim.

Bende bu yüzden oynamıyorum son skorlarım 19/5/13 21/7/3 ikisi de lose ikisi de 1000 stack veya üzeri.
Adamlar inatla cait lucian gibi işlevsiz adcler alıyorlar adc dediğin latede güçlü olmalı.

Geri
Yukarı