LoL oynanır mı?

Dışarıdan bakıldığında pek de keyifli bir oyun gibi durmuyor.

Şu an hayatıydan mutluysan uzak dur üzülürsün.
Hayatından mutlu değilsen gene uzak dur intihar mektubu yazarken bulursun kendini.
Espri bir yana muazzam zaman harcatan bir oyun, toxic bir ilişki içine sokuyor sizi söve söve oynarken buluyorsunuz kendinizi ve oynamaya devam ediyorsunuz.
Maçları uzun sürüyor, 2-3 el altını oynamak istemiyorsunuz FPS oyunları gibi 1 el girip hızlı bir şekilde aksiyonu deneyimleyip çıkamıyorsunuz bu da bir günde minimum 2-3 saatinizi harcatıyor. Ben tavsiye etmem (sezon 3'te başlayıp geçen sene bıraktım)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kitlesi kötü değil biz çok iyiyiz. Kitlenin içine adapte olursanız hiç problem olmuyor.
Hocam sadece sözlü olarak demedim aslında. Adam oyunda biriyle kavga ediyor, herhangi bir şey oluyor gidiyor AFK bırakıyor. Veyahut gidip orman dönmeye başlıyor, feed'liyor vesaire. Oyuna da etki ediyor ve gram zevk alınmıyor bu şekilde. En iyisi ekip olarak girmek.

Kitlesi kötü değil biz çok iyiyiz. Kitlenin içine adapte olursanız hiç problem olmuyor.

Kitlenin içine adapte olmak? Dini değerlere vs. mi sövmemiz gerek kitleye adapte olabilmek için? Sadece oyuna ilk başladığım dönemlerde sırf ilk ben öldüm diye adam bana küfür edip feedlemeye başladı.

Hayatımda hiç LoL oynamadım. Sizce oynamaya değer mi?

TR sunucusu hariç oynanır.

Hocam sadece sözlü olarak demedim aslında. Adam oyunda biriyle kavga ediyor, herhangi bir şey oluyor gidiyor AFK bırakıyor. Veyahut gidip orman dönmeye başlıyor, feed'liyor vesaire. Oyuna da etki ediyor ve gram zevk alınmıyor bu şekilde. En iyisi ekip olarak girmek.

O tür durumlarda sizin oyununuza etki ediyorsa hareketler siz de onların oyununa etki edin. Demek istediğim oydu mesela adam feedliyor mu gidin ormanını dönün minyonları çalın ne bileyim kışkırtın kudurtun.

Emin olun en zevk alamacağınız maçtan bile bu şekilde zevk alabiliyorsunuz. Denendi onaylandı.

Kitlenin içine adapte olmak? Dini değerlere vs. mi sövmemiz gerek kitleye adapte olabilmek için? Sadece oyuna ilk başladığım dönemlerde sırf ilk ben öldüm diye adam bana küfür edip feedlemeye başladı.

Söz çarpıtmaya gerek yok kimse burada oraya buraya söv demedi. Oyun oyuncusuna birçok susturma şekli sunuyor kullanıp kullanmamak senin elinde.

Dediğin olayı ben de yaşadım çok basit sen de feedle bitti. Sana süper oyna diyen yok sustur devam et olmuyorsa sabote et oyunu kafana göre takıl.

Örnek mesela geçen Kog'Maw Support yapıyorum kırılgan olduğumdan dolayı bariyer çıktım yanımdaki 1000IQ cait flame atmaya başladı ben de her türlü farmını killini aldım. Peki bu umurumda mı yoo ben zevk aldım adamları kanserledim bizim 1000IQ'da kudurdu ben de kudurttum zevkimi aldım.

Kasmayın bu kadar oyun tamam bir süre sonra kaybetmekten bıkıyorsunuz da chill takılın gidin aram atın.

Söz çarpıtmaya gerek yok kimse burada oraya buraya söv demedi. Oyun oyuncusuna birçok susturma şekli sunuyor kullanıp kullanmamak senin elinde.

Dediğin olayı ben de yaşadım çok basit sen de feedle bitti. Sana süper oyna diyen yok sustur devam et olmuyorsa sabote et oyunu kafana göre takıl.

Örnek mesela geçen Kog'Maw Support yapıyorum kırılgan olduğumdan dolayı bariyer çıktım yanımdaki 1000IQ cait flame atmaya başladı ben de her türlü farmını killini aldım. Peki bu umurumda mı yoo ben zevk aldım adamları kanserledim bizim 1000IQ'da kudurdu ben de kudurttum zevkimi aldım.

Kasmayın bu kadar oyun tamam bir süre sonra kaybetmekten bıkıyorsunuz da chill takılın gidin aram atın.

Sustursam bile adamın oyunun gidişatına etkisi oluyor. Çok anlamıyorum oyundan yanlış anlamayın beni yanlış bir şey dersem. Oyunda 1 haftalık deneyimim oldu ve direkt bıraktım. ARAM atmak mantıklı bir hamle fakat insan bi yerden sonra sıkılıyor hocam. İnsanlar çok toxic. Oyunda bende feedlersem ne zevk alacağım ki.

Sustursam bile adamın oyunun gidişatına etkisi oluyor. Çok anlamıyorum oyundan yanlış anlamayın beni yanlış bir şey dersem. Oyunda 1 haftalık deneyimim oldu ve direkt bıraktım. Aram atmak mantıklı bir hamle fakat insan bir yerden sonra sıkılıyor hocam. İnsanlar çok toxic. Oyunda bende feedlersem ne zevk alacağım ki.

Ya orası öyle tabii yine etki ediyorlar oyuna ne kadar sustursanız da.

Oyuna ne kadar alışırsan o kadar iyi bilmeyen biri olarak girdiğinde düzgün alışmadan girdiğinde normal maçlara sana güzel iltifatlarda bulunabiliyorlar.

Toxic olmasının sebebi 12-13 yaşındaki insanlar. Ki bunu bizzat yaşadım aynı şeyi zamanında yaptım sesliye girdim ve girmemle çıkmam bir oldu ondan sonra iyi oynayana kadar dayılanamadım.

Sen feedliyeceksin ama yanındakine maksimum zararı vererek feedleyeceksin kudurtacaksın ağlayacak zırlayacak sen de "ağlama, kes, kudur, oyunu oyna chat yapma minnoş" diye diye psikolojisini yiyeceksin adamın.

Ya orası öyle tabii yine etki ediyorlar oyuna ne kadar sustursanız da.

Oyuna ne kadar alışırsan o kadar iyi bilmeyen biri olarak girdiğinde düzgün alışmadan girdiğinde normal maçlara sana güzel iltifatlarda bulunabiliyorlar.

Toxic olmasının sebebi 12-13 yaşındaki insanlar. Ki bunu bizzat yaşadım aynı şeyi zamanında yaptım sesliye girdim ve girmemle çıkmam bir oldu ondan sonra iyi oynayana kadar dayılanamadım.

Sen feedliyeceksin ama yanındakine maksimum zararı vererek feedleyeceksin kudurtacaksın ağlayacak zırlayacak sen de "ağlama, kes, kudur, oyunu oyna chat yapma minnoş" diye diye psikolojisini yiyeceksin adamın.

Bir daha LoL denen kumara düşersem son dediklerinizi yapacağım hocam teşekkürler. İyi anlayışınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı