LoL oynanır mı?

TR kitlesi berbat ilk öncelikle, girip bana sövene ben daha da sövüp çıkıyorum. Oynayacaksan TR sunucusu dışında oynanır.
2006'dan sonra Türk insanları olarak Knight Online'nın da içine etmiştik. Aklıma o geldi. Öyle ki yabancıların sürekli ve yoğun şikayetleri üzerine Türklere ayrı server kurarak Avrupa'dan ayırmışlardı.
Arkadaş, bir toplum düşünün ki, hileyi normalleştirebiliyor. Avantaj sağlamak adına birileri hile kullanınca, tüm Türk oyuncuları hile kullanarak, oyunun hilesiz şekilde oynanmasını engelleyebiliyor. Hile oyunun normaline ve normuna dönüşüyor. En onur kırıcı ve üzücü olan şey ise, "canınız cehenneme" diyerek Türkleri ayırıp ayrı serverlara atmaktı.

Hocam hayatımda gördüğüm en kötü, rezil, berbat, zaman kaybı oyundur, grafikler berbat ötesi, karakterleri bindallı gelin gibi, 1. şahıs yok, map' ler satranç tahtasına benziyor, karakter zıplayamıyor, adamakıllı taktik uygulamak diye bir şey yok, maça girildi mi net 30dk' nız gidiyor, Pubg Mobile kitlesi bile bu oyunun kitlesinden daha kalitelidir eminim, mause' yi haritanın başka yerlerine bakmak için ekranın sağına soluna oynatmak çok sinir bozucu, hadi 1. şahısı geçtim, oyunda canlı kamera açısı değiştirme yok, sanki çizgi romanı oyun yapmışlar.

İşin kısası bu oyun oyun tarihinin en kötü oyunu. Dandik asyalı MMO RPG oyunlar bile bundan kalitelidir. Yaklaşık 20 saat oynadım ve asla sarmadı. İnsanlar bu oyunu neden bu kadar çok oynarlar anlamış değilim. Böyle saçmalıklara sakın prim vermeyin. Asla da oynamayın.

Kitlesi çok bozuk ve LoL'ün kitlesinin düzelmesi de imkansıza yakın. Bir de LoL'de hile olayı oldukça fazla. Neredeyse herkes hile kullanıyor ve TR serveri için konuşuyorum, TR sunucusunda hilelere yönelik ağır yaptırım uygulandığını da görmüyoruz. Kitlesiyle uğraşmanın yanı sıra bir de hileleriyle uğraşıyorsunuz. Başlamaya gerek olduğunu düşünmüyorum, onun yerine hikayeli oyunlar oynayabilirsiniz. Daha eğlenceli olacağını düşünüyorum.
Hiç hile görmedim diyebilirim. Nasıl hilelerden söz ediyorsunuz ?

Oyun keyifli ama bağımlılık yapma ihtimali var. TR serverinin maalesef kitlesi rezil, Aram gibi eğlence modunda bile anana bacına dini değerlerine söven tipler geliyor. Oyunu bilerek satan tipler, oyununu zehir eden tipler, bu adam bu lige nasıl çıkmış diyeceğin tipler, Allah'ım kimlerle oynuyorum diyeceğin tipler sürüyle var. Düzgünce eğlenmek için oynayacağım diyorsanız TR serverinde oynamayın ve halen oynanır oyun.

.
Hocam hayatımda gördüğüm en kötü, rezil, berbat, zaman kaybı oyundur, grafikler berbat ötesi, karakterleri bindallı gelin gibi, 1. şahıs yok, map' ler satranç tahtasına benziyor, karakter zıplayamıyor, adamakıllı taktik uygulamak diye bir şey yok, maça girildi mi net 30dk' nız gidiyor, Pubg Mobile kitlesi bile bu oyunun kitlesinden daha kalitelidir eminim, mause' yi haritanın başka yerlerine bakmak için ekranın sağına soluna oynatmak çok sinir bozucu, hadi 1. şahısı geçtim, oyunda canlı kamera açısı değiştirme yok, sanki çizgi romanı oyun yapmışlar.

İşin kısası bu oyun oyun tarihinin en kötü oyunu. Dandik asyalı MMO RPG oyunlar bile bundan kalitelidir. Yaklaşık 20 saat oynadım ve asla sarmadı. İnsanlar bu oyunu neden bu kadar çok oynarlar anlamış değilim. Böyle saçmalıklara sakın prim vermeyin. Asla da oynamayın.
Moba oyunundan MMPORG beklentisi olan arkadaşlar var , gerçekten çok ilginç ve komik yorumlar gördüm akşam akşam. Mobanın ne olduğunu öğrenmek lazım önce arkadaşlar sonra yorum yaparsınız. Taktik falan yok demişsiniz, yüksek elodaki oyuncuların maç videolarına bir göz atın youtubede taktiğin stratejinin ne olduğunu görürsünüz.20 Saatlik bir oynanışla nasıl buna karar verdiniz ? Sadece dereceli oyun atabilmek için bile 30 level olmanız gerekiyor ki bu bile En kötü 1.5 2 hafta alır o da çok uzun süreler oynarsanız.
Konuya gelecek olursak oyun bana kalırsa bağımlılık yapacak bir durum içermiyor. 1-2 El oynar çıkarsınız zaten ister istemez sıkılırsınız bir süre sonra. CS GO veya diğer rekabetçi oyunlar gibi düşünün. TR serverinde toxic kitlenin çok olduğu doğru. Oynayacaksanız EUWest daha sağlıklı olur. Orda da illaki aynı kitleler karşınıza çıkacaktır fakat TR ye göre daha az sohbet kullanılır ve bir tık daha az. Ayrıca sinir olma kanser olma gibi durumlar dereceli oyun için söylenen şeyler. Zevkine Aram modu oynayabilirsiniz, Urf oynayabilirsiniz ya da TFT bile oynayabilirsiniz başlı başlına farklı bir oyun gibi.

Oyunun kitlesini saymazsak oyunun hikayesi, Türkiye desteği, oynanışı, her şeyi güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı