LoL troll amaçlı oynanır mı?

Hocam çılgınlık yaparım supportta severim diyorsanız nati ap öneririm ful item dizince çok iyi hasarı var tam delirtmelik.

Kog Maw AP de deneyebilirsiniz ADC'de. Karşı tek Q ile ölünce sinirden kudurur.

Önermiyorum bu arada. AD Kog varken yakışmaz. Şöyle rünü fulleyip bir de itemleri iyi dizince 1 km öteden vuruyorsun hissi veriyor.

LoL ve Valo oynayan tayfa şuan size çok güzel hakaretler ve küfür ediyor :) Tabiki forumda yasak olduğu için buraya yazamıyorlar.
Ne haliniz varsa görün ama yapacaksanız da derecesiz maçlarda trolleyin. Derecelide milletin yarım saatini ve zevkini, emeğini çalmayın.

Derecelide yapmak oyunu katletmek. Hatta normal maçta da yapılmaz. Takımda Toksik olunca dayanamıyorum.

LoL ve Valo oynayan tayfa şuan size çok güzel hakaretler ve küfür ediyor :) Tabiki forumda yasak olduğu için buraya yazamıyorlar.
Ne haliniz varsa görün ama yapacaksanız da derecesiz maçlarda trolleyin. Derecelide milletin yarım saatini ve zevkini, emeğini çalmayın.
Yok hocam derecelide karşı ciddi oynayınca zevkli olmuyo derecesizde çıkıyo asıl tadı.

Haklısın. Derecelide troll yapan insanlar geceleri nasıl rahat uyuyorlar anlamak zor 🙂

Ek olarak profil fotoğrafınız Transformice oyunundan sanırım. Oynuyor musunuz? Yoksa öylesine mi koydunuz?

Yok hocam derecelide karşı ciddi oynayınca zevkli olmuyo derecesizde çıkıyo asıl tadı.
Ben valo oynamıyorum oynasam da almanya serverlarında oynuyorum. TR serverında bir küfür, troll, afk ve özellikle (2-3 maç üst üste win alınca) karşıya ultra smurf geldiği için soğudum 13 ping aldığım servardan.
49 ping de alsam Frankfurt her türlü bin basar.

Haklısın. Derecelide troll yapan insanlar geceleri nasıl rahat uyuyorlar anlamak zor 🙂

Ek olarak profil fotoğrafınız Transformice oyunundan sanırım. Oynuyor musunuz? Yoksa öylesine mi koydunuz?
2013 2014 2015 dönemlerinde çok oynadım o zaman viral dönemleriydi. Oyun içindeki edinilen arkadaşlar muhabbetler çok zevkliydi özlüyorum o zamanları. Kısıtlı imkanlarda bir 2D oyun ne kadar zevk verebilir örneğiydi :')
Flash playerın destek sonu yaklaştığı dönemde sitesine girip bir bakayım demiştim o sırada fanarts tablosu çıkmıştı karşıma ve ordan beğenip indirmiştim hikayesi de bu :D

Ben valo oynamıyorum oynasam da almanya serverlarında oynuyorum. TR serverında bir küfür, troll, afk ve özellikle (2-3 maç üst üste win alınca) karşıya ultra smurf geldiği için soğudum 13 ping aldığım servardan.
49 ping de alsam Frankfurt her türlü bin basar.
Ben daha çok mobil oyunlarla ilgileniyodum son birkaç aydır riot oyunlarınada merak saldım ve en çok dikkatimi çeken şey insanımızın bi ortasının olmaması yani ya çok ciddi ya çok rahat böyle oluncada kimse uygun iletişim kuramıyor küfürler havada uçuşuyor. Özellikle takım 2. Olmama rağmen bana küfreden arkadaşı gördükten sonra gerçekten halkımızın ruh hastası olduğu kanaatine vardım.

Derecelide yapmak oyunu katletmek. Hatta normal maçta da yapılmaz. Takımda Toksik olunca dayanamıyorum.
Ne yalan söyliyeyim bunu birkaç defa ben de yaptım. Valoda ranked maçta takımda mvpyim hala instalock entry adam 3 vurmuş bana sallayıp duruyor yanındakiler de oynamıyor ya da muhabbet ediyorlar falan felan (koklayarak oynasalar 10 vururlar rank da çok yüksek değil).
Sinir olup bunlara oyun mu kazandırıyorum ben enayimiyim diyip ben de maçı satmıştım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı