LoL oyunu, adaletli bir oyun mudur?

Adaletli. Düşük eloda sürünüp, Early'si zayıf Master Yi ormanlarında cirit atarken kolunu kıpırdatmayanlar, Master Yi iki Q atıp penta atınca ağlamaya başlıyorlar. Bu oyun mantık oyunu, mantığını konuşturmayıp pata küte oynayanlar şu oyunun adını lekelemesi fena üzücü. TR'de ana hesabımı kasmak yerine bronz stuck arkadaşımın hesabını aldım ve 3 sezondur bronze'da olan çarı kısa sürede Gold'a atıp TR 6 Twitch yaptım. Nedense hiç adaletsiz bir tabloyla karşılaşmadım.
Eki Görüntüle 1514692
Master Yi, Kha Zix, Garen, Lee Sin, Kayn vb. bir çok yetenek istemeyen karakter ile oynayarak Bronz 4'ten Altın 4'e çok rahat atarım.

Bu karakterleri düşük elonun gerçek oyuncuları bile oynasa kazanmasalar bir başarılı olurlar, en azından altın kazanma oranı, hasar oranı ve takıma skor katkısı çok olur.

Çünkü bu karakterler bozuktur, yetenek de istemez. Sırf üst eloda oynansın diye de çok çok buff aldılar ve üst elolarda çok seçilip, takıma çok katkı sağlıyorlar.

Düşük elolarda olsun yüksek elolarda olsun bu karakterlerin karşında oynayanların gerçekten hakkı yeniliyor.

Geri
Yukarı