LoL Pasif Ormancıya Tavsiyeler

Escaloff

Kilopat
Yer
İzmir/Edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522523673
Adam ormanıma giriyor Red'i çalıp gidiyor umurumda olmuyor. Ejder takip etmiyorum, Baronları çaldırıyorum. Suikastçı karakterler oynadığım için milleti kesip kasıyorum ve oyunu kazanıyorum. Ligim Platin 4, bu ileri kümelerde ne gibi sıkıntılar çıkartabilir? Oyun bilgim yerlerde, hack&slash mantığıyla oynuyorum oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ilk başladığından rakibin ne taraftan ormanı döndüğünü öğrenirsen ona göre derin totemler atarsan senin ormanına girdiğinde kesme ihtimaliniz artar ileri kümelerde çok sorun yaşarsın harita takibi oyunda çok önemli youtubeden kaliteli videolar izlersen kendini geliştirirsin.
Mesela adam soloya baskın atıyorsa sen uzaktaysan hemen adamın ormanına girip temizlemen gerek veya seninde başka laneye gang atman gerek bir nevi cezalandırman gerekir.

Üst eloda sen dikkat etmezsen jungle dönemezsin ve oyun gider. Üst eloda jung yerine mid ya da solo oyna çünkü oralar taşır oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece senlik bir iş değil. Tek başına yetişemezsin. Supportun, Midin, Topun arada sırada lane'inden çıkıp ormanını wardlamalı. Hem karşı jungle'in bulunduğu noktaları görüp gank yemezsiniz hemde counter jungle yememek için işe yarar. Suikastçi karakterleri her zaman oynama. Takımına göre karakterini belirle. Takımda tank eksikse tank, suikastçi eksik ise suiksatçi al. AD AP hasarları dengeli kurun. Örnek vermek gerekirse takıma hem AP hemde süikastçi lazım ise Evelynn iyi bir seçimdir. Ejderha ve Vadi alametini elinden geldiğince almaya çalış. Bot, Koridoru kazanıyor ise uygun bir zamanda ADC ve Supportun ile ejderha al. Top kazanıyor ise birlikte Vadi alın. Karakterin counter jungle'a uygunsa (demek istediğim kolay kaçabilen ve hızlı orman dönebilen) rakip ormancı nerede ise sen onun zıttına gidip ormanını temizleyebilirsin. Ayrıca nehir ortasında doğan yengeci kesmeyi unutma. Güzel altın kazanıp ayrıca nehir görüşünü ele geçirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı