LOL RX 580 FPS düşmesi

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
LOL oynarken RAM %40 işlemcide %20 kullanılmasına rağmen 150 FPS alıyorum drop giriyor AMD Ryzen 5 2600 RX 580 Armor 8 GB OC ekran kartı 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RX 570 4 GB ile 500 FPS alıyorum. RX 580 ile 150 fps gerçekten az ve bir problem var.
Driver'lerini güncelle eğer sorun devam ederse bence DDU ile ekran kartını silip, temiz bir kurulumunu yap.

1 Aydır bende aynı sorunu RX570 ile yaşıyorum herhangi bir çözüm bulabileceğini sanmam buraya gelip yok darboğaz yok RAM yok format yok güç kaynağı diye ezberden konuşup gidecekler.
Çözüm bulamadıysan suç atma git başka yerde ara o zaman.

Ben RX 570 4 GB ile 500 FPS alıyorum. RX 580 ile 150 FPS gerçekten az ve bir problem var.
Driver'lerini güncelle eğer sorun devam ederse bence DDU ile ekran kartını silip, temiz bir kurulumunu yap.

Kardeş nasıl alıyorsun ya ben RTX 2060'la 200 FPS alıyorum anlatsana biraz.

500 FPS de biraz yüksek geldi. 150 FPS normal ayarlarda 1920x1080 çözünürlükte normal değerler. Aynı değerler bende de mevcut sistem yormuyor oynarken. Görev yöneticisinden işlem önceliği yüksek yapıp dener misiniz?

1920X1080 çözünürlük yapılıydı 80 FPS sabitledim monitör 75 Hz.
Ve şey oldu ben yanlışlıkla 2 tane ekran kartı Driver'ı yükledim birini sildim en yeni sürümü duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı