LoL sunucularında ırkçılık

TéQ10

Kilopat
Linki buraya bırakıyorum. Hem bir yandan da neden ırkçılık yapıldığını da öğrenmiş olduk...
İngilizcesi olmayanlar için de çevireyim birazını:
"Ermeni soykırımı, Yunan-Pontik Soykırımı, şimdi Türkler Suriye'deki Kürtleri öldürüyor, Kıbrıs'taki Türk işgali, Türk ordusu Kıbrıs'ın kuzeyindeki% 40'ın kontrolünü elinde tuttu ve Kıbrıslı Rumları köylerinden attılar."

Son düzenleme:
Şuraları okuyunca bile, bu insanların ne kadar boş olduğunu anladım. Böylelerini ciddiye almaya gerek yok sanırım.

Bunun asıl sebebi, yabancı bazı medyaların Türklere ve Türkiye'ye karşı propaganda yapmasından da kaynaklanıyor.

Muteleyin geçin, böyle aptallarla uğraşmanıza gerek yok. Irkçılığın olmadığı alan yoktur çünkü.

Son düzenleme:
Ben kendimi bildim bileli bunlar var ve sürekli aynı şeyler dönüyor. Her muhabbetin içinde ''Kürt, kebap'' geçiyor dalga geçiyorlar aman ne kadar homih yaw!

Ülke gündeminden haberdar ve İngilizce bilen birine denk gelirlerse tartışmada kaybedip susuyorlar genelde ama öyle kişiler de bizim ülkemizde az işte. Uğraşmayın., oyununuza bakın.

Ne bekliyorsun ki? Türkiye içinde yandaş medyanın kahramanlık hikayeleri anlatilmiyor ki onlara. Biz farkında değiliz ama dışarda Türkiye'nin itibarı çok kötü. Öyle bir propaganda var ki, Meksika'nin koyunde ki adama bile Turkiye desen; adam Turkey=ISIS-Pyd=Hero, der. Turkiye'ye bu hale düşürenler utansın.

Raporla geç uğraşmaya değmez. Benim oyunlarıma geliyor mute çakıyorum oyun sonu da "Racist" yazıp raporluyorum. Gerisi RIOT yetkililerinin bileceği iş. Irkçıları barındırmak istemiyorsa banlanıyorlardır. Şuana kadar gerçi hiç bildirim gelmedi ne yazık ki. Kostüm çıkarmada ve etkinlikte üstlerine yok ama!
😡

Çünkü biz terörle mücadelemizi dışarıya doğru düzgün anlatamazken, PKK reklamını çok güzel yaptı. Üstüne birde IŞİD'e giden silahların ortaya çıkması Türkiye'yi teröre ve teröriste destek veren ülkeler sınıfına soktu. Ayrıca Ermeni Soykırımı dışında daha henüz malzeme olarak kullanılmamış Rum Soykırımı var. İspanya, Almanya, Sırplar, Amerika vs. varken bu gidişle dünyanın bir numaralı soykırımcı milleti olucaz. Tabi uydurma tarihle...

Bu arada geçenlerde Simpsonların eski bir bölümünü izliyorum. Türk bir karakter vardı. Orda o karaktere başka bir karakter "kıbrıs işgalcisi" dedi.

Bugün Amerikada iyiki ifade özgürlüğü var. İnsanlar çıkıp ırak işgalcisi, katil vb. diyebiliyorlar ülkelerine ve bu biraz olsun Amerikan hükümetini frenliyor. İfade özgürlüğünün olmadığı, medya ve basının sansürlendiği bir ülke olsaydı Amerika, yani istediklerini rahat rahat yapabilselerdi dünya şimdikinden de kötü olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı