LoL takım arkadaşının herosunu banlamak ban sebebi mi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 7B
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Takımımda bazen karşıya gelmesini istemedigim ya da bizim takımın almasını istemedigim şampiyonları banlıyorum ve doğal olarak flame yiyorum. Bu insanlar beni raporladıgında ben yanlış bir şey mi yapmış oluyorum?

Hayır. Oyunu 6 ay önce bıraktım ama, son zamanlarda yas*o denen işlevsiz karakter gösteren herkesin Herosu’nu banladım. Adamına göre seç yani.

Yaklaşık 3-4 ay önce gelen bir özellik ile lobide bu olay rapor edilebiliyor. Rapor edilebilen bir şeyse çok sık yaptığınızda uyarı gelebilir diye düşünüyorum.

Flame atanları reportla geç takılma. Ban yemezsin. Onlar flameden ban yesinler. Bu arada doğru ban çok önemli. Küfürse küfür diyip reportlayacan seçim ekranında. Bitti bu kadar.

Hayır, olmuyorsun. Sen onları raporla banı onlar yesin :D. Sonuçta yasaklama hakkını Riot sana veriyor, istediğini yasaklarsın.

Etik olarak yanlış birşey olduğu doğru ama çoğumuz benzer düşüncedeyiz diye düşünüyorum. Belli herolar var ve bunları karşının da takımımızın da almasını istemiyoruz. :) Önümüzdeki güncellemelerde takım arkadaşının gösterdiği heroyu yasaklamaya kalkarsan oyun sana uyarı verecek ve o uyarıyı atlamadan yasaklama yapamayacaksın. Bu güncelleme geldikten sonra muhtemelen buna bağlı cezalar nadiren görebiliriz.

Merhaba arkadaşlar. Takımımda bazen karşıya gelmesini istemedigim ya da bizim takımın almasını istemedigim şampiyonları banlıyorum ve doğal olarak flame yiyorum. Bu insanlar beni raporladıgında ben yanlış bir şey mi yapmış oluyorum?
Hayır ban yemezsin ama adam senin keyfine göre mi hero kilitleyecek? Adam gösteriyor ise banlamayacaksın ama eğer feedlerse söver geçersin. Yaptığın etik değil. Sokak jargonunda ise kötü tabirlere denk.

Yeni konular

Geri
Yukarı