Valorant'ta e-sporcu olmak için neler yapmak gerekli?

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
13 yaşında elmas 1 rankındayım oyunu severek oynuyorum ama okul yüzünden pek vakit ayıramıyorum vakit ayırırsam daha yüksek rütbelere ulaşacağımı düşünüyorum. Annemin pek olmasa da babamın bana e-spor hakkında desteği ve inancı var bende gelecek görüyor sizce e-sporcu olmak için neler yapmam gerekli?

Cok ust ranklara cıkıp YouTube ve TikTok gibi yerlerde videolarını paylaş. Fark edilirsin.

YouTube'a video yüklemek istiyorum lakin bilgisayarım kötü olduğu için oyun performansım düşüyor kayıt esnasında yaz tatilinin tamamını oyuna adayıp yücelik veya immo gibi üst bir ranka çıkmayı hedefliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi manada olmamalısın uzun vadede pişman olursun.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi manada olmamalısın uzun vadede pişman olursun.

Arkadaşın anlattıkları biraz boş geldi kızlar sana bakmaz e-sporcu olmamak için bir bahane olmamalı bence.

Arkadaşın anlattıkları biraz boş geldi kızlar sana bakmaz e-sporcu olmamak için bir bahane olmamalı bence.
Kanka 13 yaşında bir oyunda başarılı olmak yetenek mi sence? Sadece ezber ve yaşında çok erken sadece heves. Bende 13 yaşındayım benimde arkadaşlarım Plat-Elmas ve hiç biri e sporcu olmak istemiyor. Öyle bir dertleri yok.

Kanka 13 yaşında bir oyunda başarılı olmak yetenek mi sence? Sadece ezber ve yaşında çok erken sadece heves. Bende 13 yaşındayım benim de arkadaşlarım plat-elmas ve hiçbiri e sporcu olmak istemiyor. Öyle bir dertleri yok.

Dostum cevabını kendin veriyorsun işte ben rankım iyi bir seviyede olduğu için değil hayalim olduğu oyunu çok sevdiğim ve e-spor piyasasını düzenli takip etmekten keyif aldığım için e sporcu olmak istiyorum.

Sadece heves emin ol. Bende CS2'de e-sporcu olmak istiyordum heves geldi geçti. Oyunda üst ranklara çık yeter ama başaramazsanda senelerini çöp etmiş olacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı