LoL oynanmalı mı?

hayatınızda lol oynadınız mı

• Oy verenlerin toplamı
    227
  • Anket kapandı .
7 yıldır oynayan biri olarak söylüyorum. Taktiksel bir oyun olduğu için her zaman kredisi vardır. Bugüne kadar tutulmasının sebebi budur zaten. Ayarlara girip sohbet ile alakalı 2 tick işaretini kaldırın kafanız rahat eder. Bilerek besleme yapanları tatlı dil ile uyarırsanız fayda alırsınız. Eğer uymaz ise sonraki maça hazırlarsınız kendinizi. Sizin sevip sevmeyeceğiniz yine size bağlı.

Oynuyorum. Hayır @Mehmet47 yanlış demiş. Niye sinirlerinizi bozsun galiba her şeye bağırıyorsunuz ve buda oyundakilerin moralini bozar ve oynama isteğini yitirir. Çok yanlış.
Bunun yerine "/sustur all" yaparak herkesi susturabilir ve sadece pingleri açabilirsiniz.
Kesinlikle sakin oynamalısınız. Oyun taktik gerektiriyor. Bunun içinde takımla birlikte sakin oynamalısınız.

Oyunu 7 yıldır oynuyorum. Oyun, oyuncuların birçoğunun psikolojilerini inanılmaz şekilde etkiliyor. Kayıp etmek morali inanılmaz düşürürken kazanmak iyi hissettiriyor. Elbette birçok oyun da ya da hayatta yaşadığımız olaylar da yaşatıyor bu duyguyu. Oyunu dengeli ve sakin şekilde oynayacağınızı düşünüyor iseniz oynamanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 7 yıldır oynuyorum. Oyun, gördüğüm kadarıyla oyuncuların psikolojilerini inanılmaz şekilde etkiliyor. Kayıp etmek morali inanılmaz düşürürken kazanmak iyi his ettiriyor. Elbette birçok oyunda ya da hayatta yaşadığımız olaylar da yaşatıyor bu duyguyu. Oyunu dengeli şekilde oynayacağınızı düşünüyor iseniz oynamanızı öneririm.
kazansa bir dert kazanmasa bir dert.

Ben 6 sene önce başladım hala 20 level olmadım :d Senede 2 3 kere arkadaşlarla internet kafeye gidersem girerim sadece. O kadar şeyi ezberlemek falan benim işim değil, yok karşına şu karakter geldi şu karakteri almak lazım onun skillerini bilmiyorum vs. uğraşamam dedim :d Oynanmasına oynanır da biraz emek harcamak, öğrenmek lazım önce. Bana sıkıcı geldiği için oynamak istemedim.
CS:GO, BF gibi FPS oyunları beni daha çok tatmin ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı