LoL oynanmalı mı?

hayatınızda lol oynadınız mı

• Oy verenlerin toplamı
    227
  • Anket kapandı .
Oynadım. Şu an oynuyorum ve ileride de oynayacağım fakat keşke hiç başlamasaydım.

Arkadaşımla başlayalım dedik şuan 28 leveliz haliyle sadece normal oyun girebiliyoruz oynadığımız kişilerde en ufak zeka belirtisi yok. Oynamayı bizde bilmiyoruz ama en azından karşımdaki benden güçlü/iyi yada 1-2 kez öldüğüm zaman dahasına gerek yok diyip kule altı kalmayı biliyoruz. Bir oyunumda 1 tane bile totem atmayan destek gördüm. Dersin bunlar normal oyun olabilir ama ben adım gibi eminim bunlardan belli bir ranka gelene kadar dereceli maçlarda da var. Diğer arkadaşlardan anlayacağın üzerine oyun başından sonuna kadar sinir bozucu.

S7'den beri oynuyorum şuan S10 sanırsam 3 yıl oldu Ligim Plat 4 ve genelde ADC oynuyorum. 560K Lucian var ama diğer koridorlara da yönelmek istiyorum. Tüm karakterleri öğrenmek zor demişsiniz ama oynaya oynaya öğreniyorsunuz‚ şuan tüm karakterlerin skillerini biliyorum. Oyun güzel oyun ama kitlesi maalesef ana avrat girişen bir kitle olduğu için oyun zevki düşüyor ama bunun için /sustur all yazarsanız sohbete herkes susturuluyor. Valorant çıktığı zamandan beri çok az oynadım LoL'ü ve Riot Games'in oyunlarını oynuyorum genelde.

Biri konuyu hortlatmış bari bizde yazalım, oyunu oynamak güzel, biri bir şey dediği an sustur, ve oyunu tek başına taşıyabileceğin karakterleri alıp oynamaya çalış o zaman takım kötü dahi olsa onları da kastıracağın için sonunda gülen sen olursun, ama her hataya çıldıracaksan sakın başlama, çünkü senin ezdiğin adama ölüp, güçlendiren tiplerde mevcut, o zaman da teslim olup diğer oyuna geçeceksin.
Genel olarak oyun olduğunu unutursanız PUBG'de sizi çıldırtır CS:GO'da o sebeple oyun oynamak için oynayın, oyunu yaşamak için değil.

Biri konuyu hortlatmış bari bizde yazalım, oyunu oynamak güzel, biri bir şey dediği an sustur, ve oyunu tek başına taşıyabileceğin karakterleri alıp oynamaya çalış o zaman takım kötü dahi olsa onları da kastıracağın için sonunda gülen sen olursun, ama her hataya çıldıracaksan sakın başlama, çünkü senin ezdiğin adama ölüp, güçlendiren tiplerde mevcut, o zaman da teslim olup diğer oyuna geçeceksin.
Genel olarak oyun olduğunu unutursanız PUBG'de sizi çıldırtır CS:GO'da o sebeple oyun oynamak için oynayın, oyunu yaşamak için değil.
Her maç takımı taşımak zorunda olduğun için başlama.

Geri
Yukarı