LoL Yasuo neden nerf yemiyor?

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 44
  • Görüntüleme 6B
Yasuo aslında dengeli bir çar. Sorun eşyaları. Eşyaları yüzünden bu kadar güçlü oluyor. Eşyalarla ilgili bi dengeleme gelmesi lazım. Onun dışında Yasuo yetenek gerektiren bir çar. 800k Yasuo feedleme hikayelerinin meşhur olmasının sebebi yetenek gerektiren bir hero oluyor oluşundan geliyor.
Kraken+Ebedi veya Ölümsüz Kalkanyay+Ebedi ikilisini alınca çok güçlü oluyor.

Oynayışınıza ve heroya göre bazı karakterler bir birini CT'ler. Güçlü bir çar değil. Rakipte varsa zaten %95'i oynamayı bilmiyor ve kolay oluyor :) Sup main olarak tutması en kolay çarlardan biri.

TR sunucusunda dilenmek yerine 2 farm için 5 kere ölen oyuncular var. Kastıktan sonra her çar güçlü.

Nerf yemeyi hak eden bir şampiyon olmadığı için. Daha neler neler var, sadece sinir bozucu diye nerf mü yiyecek?

Oyunda denge diye bir şey yok bu arada, neredeyse her şampiyon bozuk. Bu yüzden aslında dengeli diyebiliriz gibi. :D

Neyini nerfleyeceksin? Karakteri bir nerfledin mi bir mantığı zaten kalmıyor. Daha yeni W sunun bekleme süresini arttırdılar. Ve oynaması o kadar kolay çar değil.
Nasıl pek yetenek gerektirmiyor? Sen de oyna o zaman? Veya banla? Oyunda bir banlama sistemi var. Zaten iyi oynayan Yasuo gelme oranı bayağı az.

Ama yapması zor.
Bu kısma kadar kesinlikle katılıyorum, ama İrelia ile outplay etmek kesinlikle zor değil. Kendimden biliyorum, şampiyon hakkında hiçbir fikrim olmamasına rağmen 14 oyunda %70 civarında bir kazanma oranım var. Yaptığım tek şey de beynimi bir kenara bırakıp, arka minyonlara w attıktan sonra teker teker hepsine q atıp karşımdakine E tutturup düz vuruş yapa yapa kesiyorum. Zorluğu yok.

Bu kısma kadar kesinlikle katılıyorum, ama Irelia ile outplay etmek kesinlikle zor değil. Kendimden biliyorum, şampiyon hakkında hiçbir fikrim olmamasına rağmen 14 oyunda %70 civarında bir kazanma oranım var. Yaptığım tek şey de beynimi bir kenara bırakıp, arka minyonlara W attıktan sonra teker teker hepsine Q atıp karşımdakine e tutturup düz vuruş yapa yapa kesiyorum. Zorluğu yok.

Var öyle bir şey, evet. Böyle yayıncılardan izliyoruz: Arkadaki minyonlara Q Q Q e e Q yapıp göz bozuyorlar ve bize bayağı zor gözüküyor. Ultisi olan Zed'e Full can diye atmıştım ve ölmedim de bir keresinde. Aramızda 1 Level fark ya vardı ya yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı