LoL'de feed yapılmadığı halde ban yenir mi?

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
LoL'de arkadaşımla bot pre yapıyorduk ve bizim Jungle canının istediği için trolledi ve o kişi yüzünden 1/20 gittim. Sonra başka bir maçta midde Talon oynadım ve başka bir Jungle geldi o da trolledi o maçta da 1/22 gittim ama hiçbir şekilde feedlemedim bilerek feedden ban yer miym?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de arkadaşımla bot pre yapıyorduk ve bizim Jungle canının istediği için trolledi ve o kişi yüzünden 1/20 gittim. Sonra başka bir maçta midde Talon oynadım ve başka bir Jungle geldi o da trolledi o maçta da 1/22 gittim ama hiçbir şekilde feedlemedim bilerek feedden ban yer miym?

Hayir yemezsin.

Okuma yazmanız olduğundan şüphe ediyorum?

Bilerek beslemenin nesi açık değil?
Bilerek beslememişsin işte, neden ban yiyeceksin ki?

10 yıllık League Of Legends serüvenimde bir tane bile bilerek besleyen bir insanın ban yediğini görmedim ama bilerek besleyen adama küfür ettiği için sınırsız ban yiyen çok insan gördüm. Ayrıca istemeyerek 1/22 gidilmez oyun başından beri rastgele sağa sola tıklasan 22 kere ölemezsin. Hayatımda hiç bir oyunda 11-12 den fazla ölmedim ve 50 dakikaya kadar süren oyunlarda 15'den fazla ölen oyuncu bana göre bilerek besliyordur.

Oyun 30 dakika sürdü desek senin koridora gitmen her seferinde 20 saniye zaten üstüne bunun ölüm süresi var. Oyunun yarısı ölüm süresi ve koridora yürüme süresi olarak geçiyor kalan diğer yarıda sürekli olarak ölüyorsan zaten bilerek besliyorsundur. Görünüşe göre de beslemişsin zaten.

Takımında troll olabilir, kötü oyuncu olabilir ya da karşısı over fed olup kar topu etkisine bağlamış olabilir. Fakat 2 oyun üst üste 20'yi geçik ölüm skoru nedir? Tek sorun takımındakiler değil bence. Kendinde de bir sorun aramalısın. Hiçbir şey bilmiyorsan biraz harita takibi ve temkinli oynama ile minimum derecede skor verebilirdin.

10 yıllık League of Legends serüvenimde bir tane bile bilerek besleyen bir insanın ban yediğini görmedim ama bilerek besleyen adama küfür ettiği için sınırsız ban yiyen çok insan gördüm. Ayrıca istemeyerek 1/22 gidilmez oyun başından beri rastgele sağa sola tıklasan 22 kere ölemezsin. Hayatımda hiçbir oyunda 11-12'den fazla ölmedim ve 50 dakikaya kadar süren oyunlarda 15'den fazla ölen oyuncu bana göre bilerek besliyordur.

Birisi beni lobide yalan söyleyip trollediği için bende sinir olup o maç bilerek feedlemiştim ve maç sonu direk ban yedim başkası olsa reportlamazlar nedense ben yapınca report ettiler bende 2 hafta ban yedim.

20-22 kere ölmek ne cehennem eloda mı oynuyorsun :D. Büyük ihtimalle ban yemezsin ama keşke yeseydin.
20 kere ölmek kötülüktür, haberin olsun. Takımdaki kötü oyunculara bağlama böyle bir şeyi. Hele bir de duonla girip böyle skorla oynaman...

Yok o kadar da değil :D karşımda bana 22 kill atmış bir Yasuo vardıda sadece.

Ayrıca istemeyerek 1/22 gidilmez oyun başından beri rastgele sağa sola tıklasan 22 kere ölemezsin. Hayatımda hiçbir oyunda 11-12'den fazla ölmedim ve 50 dakikaya kadar süren oyunlarda 15'ten fazla ölen oyuncu bana göre bilerek besliyordur.

Oyun 30 dakika sürdü desek senin koridora gitmen her seferinde 20 saniye zaten üstüne bunun ölüm süresi var. Oyunun yarısı ölüm süresi ve koridora yürüme süresi olarak geçiyor kalan diğer yarıda sürekli olarak ölüyorsan zaten bilerek besliyorsundur. Görünüşe göre de beslemişsin zaten.

Hocam pek de öyle değil yani oyun sonunda bir geri düştüysen bvide jg trollse karşıdaki adamlar kasılmıştır sende 50-100 hasarla tank kesmek için çırpınırsın.

Geri
Yukarı