LoL'de haksız yere yasaklanmak

Okumadan geçtiğiniz kullanıcı sözleşmesinde hesapların size ait olmadığı, firmaya ait olduğu sizin bunları ödünç olarak kullandığınıza dair bir madde vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu yüzden hesabınıza yapılan işlemlere itiraz gibi bir hakkınız yok.

Siz öyle diyince aklıma bu video geldi 🤣🤣🤣

Yani dediğim gibi, Riot küfür edenleri direkt banlamıyor, belki sınırı vardır atıyorum 50 defa küfür edersen susturma yersin (ban değil, ceza) ama bu şekilde yani, ban yok maalesef. Banlarlarsa sunucuda oyuncu kalmaz, ama kasten feedleyen oyuncu tek tük olduğu ve hakaretten daha kötü olduğu için bu konuda katılar. Keşke adamın oynadığı lanede oynayıp farm ve exp çalmaya çalışsaydınız, beslemekten iyi olurdu.
Başta öyle yapacaktım baktım adam hala sövüyor dedim severler böyle oyunu başladım feedlemeye.

Başta öyle yapacaktım baktım adam hala sövüyor dedim severler böyle oyunu başladım feedlemeye.

Benim picklerim derecelide veya normalde banlanmadı, merkez baskınında banlanmıştı. Anivia almıştım, ama beslemeden, kendi adamımı trolleyerek, farm yapmaya, kill almaya devam ederek. Yani intikam alacaksanız o kişiden almalısınız, diğerleri kurunun yanında yaş da icabı gittiği için... Hani hem itemlerimi düzgünce almaya devam ediyordum hem beslemiyordum hem de afk kalmıyordum. Adam küfür etmeye devam ediyorsa bu aslında iyi bir şeydi. Susturup oyun sonunda hakaretten raporlayacaktınız. Ama eğer size ağla tarzı kışkırtıcı ve rahatsız edici şeyler yazmadıysa, sadece hakaret ettiyse raporda rahatsız edici söylemi işaretlememeniz gerekiyor. Eğer gerçekten rakibe gidip bilerek ölmediyse bilerek beslemeyi işaretlememeniz gerekiyor. Ne yaptıysa o, atıyorum 1 defa küfür etmişti onda da dine etmiştir, başka bir şeye değil, o zaman da nefret söyleminden raporlayacaksınız hakareti seçmeyeceksiniz. Bu tarz doğru raporlamayla net sonuçlar elde edebilirsiniz. Banınız açıldığında oynamaya devam edebilirsiniz fakat asla ama asla ağzınızdan argo bile çıkmamalı, çıkarsa sorun olmaz ama risk almayın. Ben en ufak şeyi raporlayanlardanım, beslemeden küfür etmeden oynamaya devam edin.

Benim picklerim derecelide veya normalde banlanmadı, merkez baskınında banlanmıştı. Anivia almıştım, ama beslemeden, kendi adamımı trolleyerek, farm yapmaya, kill almaya devam ederek. Yani intikam alacaksanız o kişiden almalısınız, diğerleri kurunun yanında yaş da icabı gittiği için... Hani hem itemlerimi düzgünce almaya devam ediyordum hem beslemiyordum hem de afk kalmıyordum. Adam küfür etmeye devam ediyorsa bu aslında iyi bir şeydi. Susturup oyun sonunda hakaretten raporlayacaktınız. Ama eğer size ağla tarzı kışkırtıcı ve rahatsız edici şeyler yazmadıysa, sadece hakaret ettiyse raporda rahatsız edici söylemi işaretlememeniz gerekiyor. Eğer gerçekten rakibe gidip bilerek ölmediyse bilerek beslemeyi işaretlememeniz gerekiyor. Ne yaptıysa o, atıyorum 1 defa küfür etmişti onda da dine etmiştir, başka bir şeye değil, o zaman da nefret söyleminden raporlayacaksınız hakareti seçmeyeceksiniz. Bu tarz doğru raporlamayla net sonuçlar elde edebilirsiniz. Banınız açıldığında oynamaya devam edebilirsiniz fakat asla ama asla ağzınızdan argo bile çıkmamalı, çıkarsa sorun olmaz ama risk almayın. Ben en ufak şeyi raporlayanlardanım, beslemeden küfür etmeden oynamaya devam edin.
Normalde yapmam zaten. Sabrım taşmıştı çünkü ne zaman raporlasam etki etmiyordu derecesizde. Çok sinirlendim çünkü ettikleri küfürlerin haddi hesabı yoktu. Başkasına olmuyorsa bana da olmaz psikolojisiyle ettim küfürü verdim feedi. Normalde oyunuma normal bir şekilde devam ederdim ama gerçekten çok sinirlendirdiler.

Tek yapman reportlayıp geçmekti. Bir daha yapılırsa dodgelamaya çalış beslemek yerine. Mute özelliğini büyük ihtimal hiç kullanmadınız. Kullanınız.

Iyy en sevmediğim oyuncu tipi.
Çok teşekkür ederim. Tüm detaylarıyla inceleyip bu kanıya vardığınız için tebrikler. Bir insan aynı şeyi 100 kez yaşayınca zaten tepkisi aynı kalır doğru. Çok haklısınız. Her zamanki gibi sabırlı bir şekilde devam etmeliydim.

Yarım saat önce bir unranked maça girdim. Takımdan biri oynayacağım karakteri yasaklayıp bana küfürler savurdu. Bende biraz kendimi savundum doğal olarak. Bunun altında kalamadım ve Mid çıkmasına rağmen Skarner aldım, Teleport+Smite girdim. Maç boyunca benim Pick'imi banlayan koridorda feedledim ve 14 gün ban yedim. Bana haksızlık yapanlar herhangi bir cezaya maruz kalmazken ben cezaya maruz kaldım. Bu algoritma bence çok yanlış. Ben şahsen Pick'imin banlanıp üstüne küfürler savurulması gibi bir durumda asla normal şekilde oynayamam. İntikam almak için farklı yollara başvururum. Bunu herkes yapar diye düşünüyorum çünkü çok sinir bozucu bir durum. Nasıl banımı kaldırtabilirim?
Tamamen haksızsın, yediğin ban da sonuna kadar doğru. Konu da tartışmaya kapalı.

Çok teşekkür ederim. Tüm detaylarıyla inceleyip bu kanıya vardığınız için tebrikler. Bir insan aynı şeyi 100 kez yaşayınca zaten tepkisi aynı kalır doğru. Çok haklısınız. Her zamanki gibi sabırlı bir şekilde devam etmeliydim.
2 cümle falan okudum gerisine gerek kalmadı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı