LoL'de maç kaybettirmekten zevk almak

Hayır 1 kişi değil,genelde 4 ü birden tilt etmeye çalışıyor.Gerçi tilt etmedikleri halde bilerek kaybettirdiğim maçlarda oldu 🙂
Forumda yardıma ihtiyacı olduğunda yardım etmeyi istemediğim türden bir kişiliğiniz var belli ki. Aşırı toksik bir insansınız anladığım kadarıyla. Göz ardı edip, bir sonraki konunuzu ve mesajınızı da görmemiş olacağım. İyi günler dilerim.

O öyle olmaz genelde siz küfür yemekten zevk alıyorsunuz belli :D adam size once derki ne olur duzgun oyna kardesim sizde malum yerimi ye derseniz adama adam hakli olarak sover size.
Nolur düzgün oyna diyip yalvarmaları hoşuma gidiyor.Yalvardıkları halde bilerek maç kaybettirip sinirden çıldırtmak ise apayrı bir zevk😅

Evet arkadaşlar. Takım arkadaşlarım beni tilt etmeye çalıştıklarında onlara bilerek maç kaybettirmek bana haz veriyor. Özellikle önde olduğumuz bir maçı kaybettirmeye başladığımda ve onlar kaybedeceğimizi anladıklarında sinirden klavyeyi parçalarcasına küfürler, hakaret ediyorlar. Bense sessiz sessiz maç kaybettiriyorum. Onların o sinirli hallerini görmek bana inanılmaz bir zevk veriyor. Onların kazanma hayallerini ellerinden almak beni zevkten dörtköşe yapıyor. Var mı bilerek besleyenler arasında böyle düşünen? Normalde LoL'ü bırakmıştım ama bugün 2-3 maç atayım dedim. Hepsini kaybettirdim. Takım arkadaşlarımın kazanma hayallerini çaldım. Üstelik maçları kazanma potansiyelimizde vardı. Bundan çok zevk alıyorum.
Kazandıramayınca kaybettirip bir şey başarmış gibi hissediyorsunuz muhtemelen.
Birkaç gün önce de lolde kızlar çok güçlü diye ağlayan birinden şaşırılmayacak bir davranış.

Evet arkadaşlar. Takım arkadaşlarım beni tilt etmeye çalıştıklarında onlara bilerek maç kaybettirmek bana haz veriyor. Özellikle önde olduğumuz bir maçı kaybettirmeye başladığımda ve onlar kaybedeceğimizi anladıklarında sinirden klavyeyi parçalarcasına küfürler, hakaret ediyorlar. Bense sessiz sessiz maç kaybettiriyorum. Onların o sinirli hallerini görmek bana inanılmaz bir zevk veriyor. Onların kazanma hayallerini ellerinden almak beni zevkten dörtköşe yapıyor. Var mı bilerek besleyenler arasında böyle düşünen? Normalde LoL'ü bırakmıştım ama bugün 2-3 maç atayım dedim. Hepsini kaybettirdim. Takım arkadaşlarımın kazanma hayallerini çaldım. Üstelik maçları kazanma potansiyelimizde vardı. Bundan çok zevk alıyorum.

İnşallah ban yersin.

Hiç cevap yazmayabilirdin😏
Haklısın. Benim hatam. Mantık sınırları dahilinde iletişim kurulabilecek biri olduğunuzu düşündüğümden cevap yazmıştım. Mantığınızı değerlendirene kadar karakterinizi değerlendirsem yetermiş. Eksik olduğunu öğrenmiş oldum.

Yoksa bir kişi için üç kişiye eziyet etmenin mantıklı olmadığını, hatta size hiç hakaret etmedikleri halde kendi keyfiniz için dört kişinin oyun keyfinin içine etmenin ahlak sınırları içerisinde olmadığını falan fark ederdiniz. Kişi bencil olunca ve karakter eksik olunca böyle oluyormuş. :)

Evet orman oynarken bende çok yapıyorum bunu. Çarpım yokken ADC gelip redimi çalıyor benden. Ee sen maç mı kazanacaksın şimdi? Önde olduğumuz kaçtane maçı sattım. Birtanesi öldürmekle tehdit ediyordu hatta. Çıldırıyorlar ;)

Aynen böyle devam kanka bozma yok. Kısasa kısas yapacaksın ben senin lanene gelip farm almıyorsam sende benim ormana girmeyeceksin yoksa lose aldırır ağlatırım miyavlatırım biat ettiririm. Herkes bir gün ormancıların önünde diz çökecektir. Yoksa bedeli sinir krizi + antideprasan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı