LoL'de nasıl takım taşınır?

Ciritica

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Oyunda fed iken nasıl oyunu taşıyacağım? Takımda benden başka oynayan yok karşı takımda fed ayrıca 7/1 skor iken 7/6 skora düştüm nasıl kötü takım
Geldiğinde bu takımı taşırım çok zor.

Oyunda fed iken nasıl oyunu taşıyacağım? Takımda benden başka oynayan yok karşı takımda fed ayrıca 7/1 skor iken 7/6 skora düştüm nasıl kötü takım
Kardeşim antrenman çok yapmalısın sana önerim tr serverını bırak kendine güveniyorsan eu geç.

Oyunda fed iken nasıl oyunu taşıyacağım? Takımda benden başka oynayan yok karşı takımda fed ayrıca 7/1 skor iken 7/6 skora düştüm nasıl kötü takım.

Karakterden karaktere değişsede sen fed olsanda karşı takımda fed ise pek bir şansın yok. En azından dövüşçü degilde kırılgan bir şey isen takım senden ayrı fight çıkarıyorsa işin zor. Seninle oynamaları lazım takımda liderliği alman lazım. Tek avlanan bir karakterse pusuya düşmeyeceksin çok risk falan almayacaksın. En azından Team fight başlatmadan önce karşıdan önemli rol oynayan birini düşürürsen TF'lerde kazanma şansın çok artar. Genelde takım taşıması öyle olur Team fight kazandırırsın sonra baron ya da başka bir görev.

Her oyunda taşıyamazsın ama çoğu oyunda gayet kazanılabilecek oyunlar oyuncuların inadı yüzünden kaybediliyor. Takım arkadaşın ejder olduğu halde midden yürümüyor mu? Yürümediğini gördüğün halde eksik halde savaşa girmeyeceksin. Bırak ejderi alsınlar üstüne sizi kesmelerine gerek yok. Takımının hatalarını takım arkadaşlarının yüzüne vurmanın hiçbir faydası olmuyor. Kötü olduklarını söylemenin, düşünmenin veya küçümsemenin de bir faydası yok. 10 senedir bu oyunu oynuyorum ve benim de mala bağladığım çok saçma hatalarla feed moduna girdiğim oyunlar oldu herkesin olmuştur eğer o adamlarla aynı ligde oyuna giriyorsan demek ki bende onlar gibiyim diye düşünüp elinden geleni yapmaya odaklanman lazım.

Uzun lafın kısası takımda sohbeti olabildiğince az tutup kimseye flame yapmadan oynamaya devam ederseniz kazanamayacağınız oyun sayısı çok azalır. Daha dün 15. dakikada 4-19 skor ve inhibitör kulesini kaybettiğimiz oyunda 4 evet verdiğimiz halde 5. kişi hayır dediği için oynamaya devam ettik ve rakip hata yapa yapa oyunu bize hediye etti.

Geri
Yukarı