LoL'den başka oyun oynayamıyorum

Öncelikle selamlar. Yaklaşık 4-5 sene önce bilgisayarım da çok iyi olmadığı için LoL'e başlamıştım. Şu an yeni bir bilgisayar almama rağmen yine sadece LoL oynuyorum, nedense içimden LoL'den başka oyun oynamak gelmiyor. Ne yapmam lazım? Aynı zamanda her gün LoL oynamak istiyorum, şaşırtıcı bir şekilde hiç bunaltmıyor.

LoL de rankın ne?

Bağımlı olmuşsun sen. Sevdiğin tarzdan başka oyunlar yükleyip oynarsan belki onu oynayasın gelir.

Oyundaki kanserlerden dolayı bırakma fikri hiç gelmedi mi? Ben kısmen bıraktım ara sıra canım sıkılınca giriyorum.
tr sunucusunda oynamıyorum olduğum sunucu da tr ye kıyasla daha az kanser var birde oynadığım elo yüksek bu yüzden çok kanser gelmiyor ama gelince evet bırakma fikri gelior tabi geçici :/
LoL de rankın ne?
geçen sezon tr peak ligim masterdı şuan fresh alıp kasıp satıyorum

TR sunucusunda oynamıyorum olduğum sunucu da TR'ye kıyasla daha az kanser var bir de oynadığım elo yüksek bu yüzden çok kanser gelmiyor ama gelince evet bırakma fikri geliyorr tabii geçici :/

Geçen sezon TR peak ligim Master'dı şu an fresh alıp kasıp satıyorum.

Bırakamıyorsan daha da çok ilerle kariyer yap.

Bilmiyorum çaresizlikten yazdım :/

Benim bilgisayarım o kadar iyi değil LoL CS oynuyordum hep hikayeli oyun oynayamıyordum gittim oynamadan 5 6 tane hikayeli oyun indirdim 1 tanesi sardı bitirdim diğerine geçtim hikayeli oyuna alışırsan Online oyun a arada sırada girersin zevk meselesi zaten sen Online oyun seviyorsun.

Benim bilgisayarım o kadar iyi değil LoL CS oynuyordum hep hikayeli oyun oynayamıyordum gittim oynamadan 5 6 tane hikayeli oyun indirdim 1 tanesi sardı bitirdim diğerine geçtim hikayeli oyuna alışırsan Online oyun a arada sırada girersin zevk meselesi zaten sen Online oyun seviyorsun.
ben de deniceğim hikayeli oyunları belki diğer oyunlara önyargılı davrandığım için hep lolde kaldım

Geri
Yukarı