LoL'e başlanılır mı?

Öyle çok sık oynamam zaten. Arada girip birkaç el atacağım. Yine de kanser eder mi?

Ben 2-3 hafta önce başladım oynamaya, arkadaşlar ile ara ara giriyoruz bazen canım sıkılınca tek giriyorum, seviyeme göre de oynuyorum o yüzden bana dert etmiyor biri küfür edince de umursamıyorum şarkı açıp devam ediyorum.

LoL benzeri Smite bakabilirsiniz. Steam'de görmüştüm yorumları da gayet iyi.

Ben yerinizde olsam başlamazdım çünkü çok kanser oyun. Tabi ben oyuna girer girmez herkesi susturup oyunuma bakarım kim kimi feedlemiş umursamam diyorsan sorun yaşamazsın. Mesela yasuo kitleyip 0/10 gidiyor karşısındaki adam gelip seni teklemeye başlıyor. Her türlü sorun yaşarsın.

Direk bir luger satın alıp ağzınıza dayayıp intihar etmeniz daha doğru olur. Bence bu kötülüğü kimse kendine yapmasın.

CS:GO sıkılıyorum bir süre sonra. LoL'e başlanılır mı? Öğrenmesi uzun sürüyor mu?

Rocket League(Epic Games'de ücretsizdi sanırsam.), Don't Starve Together(Ücretli ama indirim geldiğinde ucuz) öneriyorum arkadaşlarla oynamalık. Bir de bana kalırsa ücretsiz oyunlardan en iyisi olan oyun Warframe'i öneririm GB biraz fazla gelebilir ama videolarını izle değecek.

Bence TFT'ye başlamanız daha iyi olur. Öğrendikçe daha fazla keyif alırsınız ve bu oyunda son sırada bile olsanız harika bir geri dönüş yapıp 1. olmanız mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı