LoL'u bırakamıyorum

Hesabını banlat veya sat. Mantıken hesabın olmadığı için istesen bile oynayamazsın. İlk başta bir yoksunluk belirtisi olacaktır ama başka hobiler edinir veya online yerine hikayeli oyunlara başlarsan kısa sürede üstesinden geleceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar sigara gibi bağımlılık yaptı. Her gün en az 10-20 maç atmazsam uyuyamıyorum, o Jax'ın e açıp Q ile atlayıp W ile vuruşu geliyor. Aklıma geldikce iç geçiriyorum, LoL oynarken kendimden geçiyorum. Bir ara öyle kaptırmışım ki kendimi annem kapı zilini en az 20 kere basmış ben duymamışım(şaka değil ciddiyim). Ben bu illeti nasıl bırakacağım? O Gangplank'ın meyve yiyişi mi Master'in Q ile penta atışımı o Samira'nın dengesizliğimi yoksa o Nasus'un aaaaa kulemi varmış diyerek ulti basıp teklemesi mi? Arkadaşlar bugün kendime hakim oldum ve sadece 5 el attım şu an bunu yazarken PC'nin üzerine atlamamak için zor duruyorum. Allah rızası için nasıl bırakacağım ben bunu yorumlar da fikir belirtir miniz?
Hesabı banlatırsa ya da satarsa kısa süre sonla yenisini açar geri başlar, gerekirse sıfırdan kasar gene oynar. Lol oynamayı bırakmak için artık bundan doymak ve yeni oyunlara başlayarak daha az sıklıkla oynamak gerekiyor. Ben de eskiden lolden başka oyun oynamadan bütün gün maç atardım. Artık 2-3 el atıp bırakıyorum.

Geri
Yukarı