Arkaplanda uygulamaları açık bırakamıyorum

Karışıklık istemiyorsun. Ben masaüstü düzenleme programları kullanıyorum daha şekil dursun diye 4 tane 1080 Ti bile alsam bu huyum hep devam edicek :LOL:

Aynen öyle :) İndirme yapmayınca IDM'i kapatıyorum, ekran fotoğrafı almayacaksam Greenshot'u kapatıyorum, oyun oynamayacaksam Steam'ı kapatıyorum.

Size bir tane AMD Athlon X2 240 lazım bakın bakalım huy falan kalıyor mu? :D

Ben masaüstü düzenleme programı kullansam PC kasar, arkaplanda MSI Afterburner çalışınca bile kapatıyorum kasar falan diye. :D

Keşke 1600 olsa da arkaplanda uygulamaları dövüştürsem. :D

Bende de arkaplanda ne kadar fazla uygulama açık olursa o kadar hoşuma gidiyor. Eski çöp laptopumdan sonra bu PC'yi alınca ilk iş olarak arka plana 4K hareketli bir Wallpaper koyup bir sürü eski bilgisayarımın tek başına bile kaldıramayacağı programları art arda sıralıyorum :D Hatta bir ara arkadaşlarla H1Z1'den CS:GO'ya geçecekken H1Z1'i alta alıp CS:GO'yu çalıştırmıştım :D
Not: Eski tek başına CS:GO çalıştırırken bile en düşük ayarlarda 20 FPS alıyordu (n)(n)

Bende de arkaplanda ne kadar fazla uygulama açık olursa o kadar hoşuma gidiyor. Eski çöp laptopumdan sonra bu PC'yi alınca ilk iş olarak arka plana 4K hareketli bir Wallpaper koyup bir sürü eski bilgisayarımın tek başına bile kaldıramayacağı programları art arda sıralıyorum :D Hatta bir ara arkadaşlarla H1Z1'den CS:GO'ya geçecekken H1Z1'i alta alıp CS:GO'yu çalıştırmıştım :D
Not: Eski tek başına CS:GO çalıştırırken bile en düşük ayarlarda 20 FPS alıyordu (n)(n)
4K hareketli wallpaper :eek:.

Epilepsi krizine girmeme ramak kaldı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı