Oyun oynamayı bırakamıyorum

Hocam her şeyi kararında yapmak gerek. Size katılmadığım tek nokta zamanı çöpe atma noktasında. İşten gelince arkadaşlarla 2 el Valorant, CS:GO atmanın keyfi hiçbir şeyde yok bence.

Orası ayrı hocam, arkadaşı ben anlayabiliyorum dediğiniz gibi olmuyor. Ben 2 el CS falan atayım diye girip 6-7 saat oynadığımı biliyorum. Yüksek ihtimal o da benim gibi, gerçek hayattan kaçıyor ve oyunlara sığınıyor şu an. Bir şey yapmak istemediği veya ertelediği için oyun oynayarak zaman geçiriyor. Günde 1 saat falan bir şey olmaz. Ama o 1 saatte kalmıyor işte. Dolayısıyla silmesi en doğrusu. Hiçbir şey katmıyor çünkü. Yönetebileceği bir duruma gelirse de tekrar oynar. LoL olmasa şu an ülkede ne profesörler vardı :D.

Kesinlikle, İngilizceniz falan zayıfsa İngilizcenizi geliştirin. Örnek veriyorum 2 yılınızı yazılıma ve İngilizceye verseniz oyun yerine 2 yıl sonra çok farklı bir bilgi kapasitesinde olursunuz.
İngilizcem iyi sadece telaffuz edemiyorum kelimeleri fln anlıyorum

İlgini çekecek türde diziler izlemeye başlayabilirsin. Çoğu dizide bölümlerin özellikle ne olacağını merak ettirecek şekilde bitmesinden dolayı "bir bölüm daha" diye diye azaltabilirsiniz oyun ihtiyacını.

Bayağı mantıklı geldi bana. Konnu sahibi uygularsa güzel sonuç verebilir bence.

Hocam sonra dizi bağımlısı olursa ne yapıyor :D.
Ne yazıkki dizi bağımlılığı oyun gibi olmuyor. İlgi çeken diziler bittikten sonra alternatif ararken o kadar çok kalitesiz yapıma tahammül etmeye çalışıyorsunuz ki, bağımlılık olma şansını kaybediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı