LoL'u bırakmak için tavsiyeler

Sarah Lynn

Centipat
Merhaba herkese konu başlıktan anlaşıldıgı gibi LoL'u birakmak istiyorum ama birakamiyorum. 5 dakika önce bir site keşfettim ve LoL'u 1.5 yıl içerisinde ne kadar oynadiğıma baktım... Evet tam 2000 saat dile kolay 2000 saat. Ve yıkıldım bu oyunun benden çok şey çaldığını fark ettim. Sadece zamanımı değil mental sağlığımı da çalıyor. Sizlerden tek isteğim bana şu oyunu lütfen bıraktırın. Yalvarırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese konu başlıktan anlaşıldıgı gibi LoL'u birakmak istiyorum ama birakamiyorum. 5 dakika önce bir site keşfettim ve LoL'u 1.5 yıl içerisinde ne kadar oynadiğıma baktım... Evet tam 2000 saat dile kolay 2000 saat. Ve yıkıldım bu oyunun benden çok şey çaldığını fark ettim. Sadece zamanımı değil mental sağlığımı da çalıyor. Sizlerden tek isteğim bana şu oyunu lütfen bıraktırın. Yalvarırım.
Mantıksızlıkları, emeğinin karşılığını alamayışını, adaletsizlikleri düşün. Takımına gelen beyinsizleri düşün.

Sana gidip de başka oyun oyna diyemem. Bu seni yine Lol'e geri döndürür. Ama dediğimi düşün. Ben bu şekilde bıraktım.

Eskiden taktik vardı, takım oyunu vardı. Şimdi tamamen çocuk oyuncağı.

Senin emeğini çalan ve sana sürekli küfür eden oyuncuları rapor ettiğinde ettiğinde ertesi gün gelen yeni lux kostümlerini düşün.

Smurf kitleyi düşün ben dahil :)

@imnotagamer dediğine katılıyorum. Ben win almaktan sıkıldım oyundan öyle bıraktım galiba, oyuna gelip küfür edip feedleyip çıkan, üstüne sen kazanmak için çaba sarf ediyorsun. Sonuç velet trollediği ile kalıyor. Sen stres olmanla. O yüzden kafanı rahat tutup başka şeylere yönel. CS gir, sarmadı mı kitap oku, film izle.

Arada kafa dağıtmak için iki el gir çık. Riot kadar leş bir politikaya sahip bir firma görmedim zaten. Her oyunu çalıp 15 yaş ve altına ithafen yapıyor. Sonuç yasuo mainler, küfürler vs. Küçükleri aşağılamak vs. gibi bir niyetim yok. Yaşı büyük olup 88 IQ sahip insanlar da bunu yapıyor.

Oyuncu kitlesi leş oyunun, lig kasma derdim yok, oyuna giriyorum her maç net yasuo banlarım. Ban atıyorum küfür yiyorum. Maç başlıyor 1 kere ölüyorum ya da ben öldürüyorum, karşımdaki adam bana sövüyor ya da ego yapıyor. Neyin egosu ben bir elimde sigara ile oyun oynuyorum kaf dağını kendisi yaratmış gibi böbürleniyor. Her maçı kazansam zaten aynı ligde olmayız, ama bazıları var ki Riot nasıl eşleştirme yapıyorsa benden 5 lig altı hareketler yapıyorlar adam.

Bu durum sadece Türkiye sunucusu için geçerli değil EUW de aynı. Örnek vermek gerekirse jung oynuyorum. Alamet alıyorum, takımdaki mid yardıma bile gelmiyor, ama benden alameti çalmak için şekilden şekle giriyor. Çalamayınca da alttan jung report yazıyor. Yani neresinden tutsanız elinizde kalıyor oyun.

O yüzden ben 5 pre giriyorum oyunlar daha eğlenceli oluyor, kaybetsek bile güle güle kaybediyoruz.

Oynayamadığın bir heroyu al. İstemeden olsada karşı takımı feedleyeceksin herkes sana sövecek sen sinirlenip klavyenin ortasına yumruğu geçireceksin sonra bir daha oynamazsın. (2 Yıl Garantili)

2000 saati düşünün.
Her gün 2 saat online kurs ile yabanci dil öğrenmeye çalışsanız en fazla 300 seansta iş biter, film izleyecek kıvama gelirsiniz. 600 saat.
Yabancı dil öğrendiniz, hala 1400 saatiniz var. Gerisini siz düşünün.
Bunu düşünmek yeterlidir herhalde.
Ha olmuyor derseniz 2. bir plan da var tabii.
Feeder'ların 7 ceddine sövüyorsunuz.
Ban yemek için takla atıyorsunuz vs. Hem hırsınızı almış olursunuz hem de kurtulmuş olursunuz.
3. Yöntem -En iyisi- 2000 saat kasılmış bir hesabı satıp zengin olmak :D.

Mantıksızlıkları, emeğinin karşılığını alamayışını, adaletsizlikleri düşün. Takımına gelen beyinsizleri düşün.

Sana gidip de başka oyun oyna diyemem. Bu seni yine LoL'e geri döndürür. Ama dediğimi düşün. Ben bu şekilde bıraktım.

Eskiden taktik vardı, takım oyunu vardı. Şimdi tamamen çocuk oyuncağı.

Hocam ne kadar tilt olursam olayım 1 gün bırakıp diğer gün yeniden oynuyorum.
@imnotagamer dediğine katılıyorum. Ben Win almaktan sıkıldım oyundan öyle bıraktım galiba, oyuna gelip küfür edip feedleyip çıkan, üstüne sen kazanmak için çaba sarf ediyorsun. Sonuç velet trollediği ile kalıyor. Sen stres olmanla. O yüzden kafanı rahat tutup başka şeylere yönel. CS gir, sarmadı mı kitap oku, film izle.

Arada kafa dağıtmak için iki el gir çık. Riot kadar leş bir politikaya sahip bir firma görmedim zaten. Her oyunu çalıp 15 yaş ve altına ithafen yapıyor. Sonuç yasuo mainler, küfürler vs. küçükleri aşağılamak vs. gibi bir niyetim yok. Yaşı büyük olup 88 IQ sahip insanlar da bunu yapıyor.

Oyuncu kitlesi leş oyunun, lig kasma derdim yok, oyuna giriyorum her maç net yasuo banlarım. Ban atıyorum küfür yiyorum. Maç başlıyor 1 kere ölüyorum ya da ben öldürüyorum, karşımdaki adam bana sövüyor ya da ego yapıyor. Neyin egosu ben bir elimde sigara ile oyun oynuyorum kaf dağını kendisi yaratmış gibi böbürleniyor. Her maçı kazansam zaten aynı ligde olmayız, ama bazıları var ki Riot nasıl eşleştirme yapıyorsa benden 5 lig altı hareketler yapıyorlar adam.

Bu durum sadece Türkiye sunucusu için geçerli değil euw de aynı. Örnek vermek gerekirse jung oynuyorum. Alamet alıyorum, takımdaki mid yardıma bile gelmiyor, ama benden alameti çalmak için şekilden şekle giriyor. Çalamayınca da alttan jung report yazıyor. Yani neresinden tutsanız elinizde kalıyor oyun.

O yüzden ben 5 pre giriyorum oyunlar daha eğlenceli oluyor, kaybetsek bile güle güle kaybediyoruz.

Evet, katılıyorum bir yerden sonra TR'den sıkılıp euw da oynadım. Ama kitle orada da aynı. Bu oyundan nefret etmeme rağmen hala oynamak istiyor oluşum kendimden utanmama sebep oluyor çok çaresizim.
2000 saati düşünün.
Her gün 2 saat Online kurs ile yabanci dil öğrenmeye çalışsanız en fazla 300 seansta iş biter, film izleyecek kıvama gelirsiniz. 600 saat.
Yabancı dil öğrendiniz, hala 1400 saatiniz var. Gerisini siz düşünün.
Bunu düşünmek yeterlidir herhalde.
Ha olmuyor derseniz 2. bir plan da var tabii.
Feeder'ların 7 ceddine sövüyorsunuz.
Ban yemek için takla atıyorsunuz vs. hem hırsınızı almış olursunuz hem de kurtulmuş olursunuz.
3. yöntem -en iyisi- 2000 saat kasılmış bir hesabı satıp zengin olmak :D.

Hocam çok iyi fikir vermişsiniz teşekkürler :) en son Gold 1 ligindeydim. Acaba ederi ne kadardır.
Oynayamadığın bir Hero'yu al. İstemeden olsa da karşı takımı feedleyeceksin herkes sana sövecek sen sinirlenip klavyenin ortasına yumruğu geçireceksin sonra bir daha oynamazsın. (2 yıl garantili)

Oynayamadıgım Hero'yu alinca kendim tilt oluyorum koşup koşup öldüğüm için.

Son düzenleme:
Hocam ne kadar tilt olursam olayım 1 gün bırakıp diğer gün yeniden oynuyorum.

Evet, katılıyorum bir yerden sonra TR'den sıkılıp euw da oynadım. Ama kitle orada da aynı. Bu oyundan nefret etmeme rağmen hala oynamak istiyor oluşum kendimden utanmama sebep oluyor çok çaresizim.

Hocam çok iyi fikir vermişsiniz teşekkürler :) en son Gold 1 ligindeydim. Acaba ederi ne kadardır.

Oynayamadıgım Hero'yu alinca kendim tilt oluyorum koşup koşup öldüğüm için.
Lol'ün gerçekten gereksiz stres yumağı olduğunu, emek harcamaya hiçbir zaman değmeyeceğini farketmeniz gerek maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı